Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

BELLAPIERRE CLEAR
lūpų blizgis
 
Glotnios, švelnios ir spindinčios lūpos su BELLAPIERRE CLEAR lūpų blizgiu. Skaidrų vanilės kvapo mineralinį lūpų blizgį galima naudoti tiek vieną, tiek, siekiant ryškesnio įvaizdžio, kartu su mineraliniais akių šešėliais Bellapierre „Shimmer Powder“.
 
Sudėtyje yra
Simondsijų aliejaus, bičių vaško, vitamino E.
 
Naudojimas
Tepkite lūpų blizgį ant apatinės lūpos ir sulieskite lūpas, kad priemonė vienodai pasiskirstytų. Jeigu užtepėte per daug blizgio, panaudokite vienkartinę servetėlę. Naudojant priemonę kartu su mineraliniais akių šešėliais, panardinkite lūpų blizgio šepetėlį į Bellapierre „Shimmer Powder“ ir sumaišykite delne, kad priemonė tolygiai pasiskirstytų. Tepkite ant lūpų.
 
 
Apie BELLAPIERRE
 
BELLAPIERRE COSMETICS yra tarptautiniu mastu įvertintas ir apdovanotas makiažo prekės ženklas, įkurtas Deivido Orencyro 2005 m. Los Andžele. Mintis įkurti prekės ženklą kilo todėl, kad Deividas nuolat susidurdavo su odos problemomis. Rinka tuo metu negalėjo pasiūlyti kosmetikos priemonių, kurios atitiktų jo lūkesčius, tad vyras sukūrė savąsias. BELLAPIERRE kosmetikoje yra gausu natūralių ingredientų, ji yra hipoalerginė ir tinkama visiems odos tipams. Priemonėse naudojami gryni žėručio milteliai – tai suteikia prekės ženklui išskirtinumo ir užtikrina kokybę.

Ingredients: Paraffinum Liquidum, Ricinus Communis Seed Oil, Polyisobutene, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Isopropyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Aroma

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.