Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SINCERO SALON UV/LED NO WIPE
gelinio nagų lako viršutinis sluoksnis
 
Tai specialus viršutinis gelio nagų lako sluoksnis be lipnumo. Blizgi, lanksti ir atspari viršutinė gelio lako danga. Ilgainiui nenusitrina, nesusibraižo, netampa matine. Lengvai ir tolygiai dengiasi, ilgai išsaugo lako spalvą bei blizgesį! Savybės: blizgus, nesusibraižo, išlygina nelygumus, lengvai ir tolygiai dengiasi.
 
SINCERO SALON gelinio manikiūro eiga:
 1. Dildės pagalba suteikite nagams norimą formą, atstumkite odeles.
 2. Kad gelinis lakas gerai sukibtų su nagu ir manikiūras ilgiau laikytųsi, nupoliruokite viso nago paviršių labai švelnia dilde arba poliruokliu. Taip yra pašalinamas riebalinis nago sluoksnis ir dulkės. Nago paviršius turi tapti lygus ir matinis. Jokiu būdu nenaudokite aštrios dildės, nes šlifuojant, pažeisite nago plokštelę.
 3. Paruoštus nagus nuvalykite nesipūkuojančia servetėle su specialia nago nuriebalinimo priemone.
 4. Taip paruoštus nagus denkite baziniu lako sluoksniu BASE COAT. Džiovinkite LED/UV lempoje 30 sekundžių.
 5. Padenkite plonu SINCERO SALON gelinio lako sluoksniu. Tepkite per visą nago ilgį. Laku padenkite ir pačius nagų galiukus, nes džiūstant lakas turi savybę trauktis. Neskubėkite tepti lako, jis nesustings kol nebus išdžiovintas po LED/UV lempa. Jei lakuojant lako pateko ant odelių ir aplink nagus, gerai jį nuvalykite. Jokiu būdu nedėkite rankos po lempa jei lako liko ant odelių. Tai gali sukelti alergiją! Laikykite nagus po LED lempa 60 sekundžių. Lempa pritaikyta vienu metu džiovinti 4 pirštus arba 1 nykštį. Pakartokite tą pačią procedūrą su antrąja ranka.
 6. Denkite nagus antru, šiek tiek storesniu gelinio lako sluoksniu. Jei lako pateko ant odelių ir aplink nagus, gerai jį nuvalykite. Laikykite nagus po LED lempa 120 sekundžių. Pakartokite tą pačią procedūrą su antrąja ranka.
 7. Tada denkite nagus viršutiniu lako sluoksniu TOP COAT NO WIPE. Stenkitės jį dengti taip, kad uždengtų visu prieš tai dengtus gelinio lako sluoksnius. Šis sluoksnis turi lyg užfiksuoti visus prieš tai dengtus sluoksnius. Džiovinkite LED/UV lempoje 60 sekundžių. Manikiūras atliktas!
 
 
Apie SINCERO SALON
 
SINCERO SALON – tai galimybė turėti asmeninį grožio saloną savo namuose! Nesvarbu, ar dažnai naudojatės grožio profesionalų paslaugomis, ar tiesiog mėgstate grožio procedūromis mėgautis namuose, su SINCERO SALON produktais Jūs visada jausitės lyg išėję iš grožio salono! SINCERO SALON siūlo platų asortimentą – nuo kasdienio naudojimo produktų iki išskirtinių grožio prekių, kurios nustebins ir sužavės net ir įnoringiausias pirkėjas. SINCERO SALON asortimente rasite populiariausius gelinio lakavimo nagų lakus, makiažo šepetėlius, veido masažuoklius, priklijuojamas blakstienas ir dar daugiau!

Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Polyacrilate-15, Phenyl Bis-Phosphine Oxide, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Hema(Hydroxyethyl) Methacrylate

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.