Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ANDREIA PROFESSIONAL ULTRABOND
gelio nagų pagrindas
 
Priemonė gerina natūralaus nago plokštelės ir gelio sistemos priemonių sukibimą.
 
Naudojimas
Naudokite priemonę prieš dengiant nagus gelio laku. Užtepkite pagrindą ant natūralaus nago paviršiaus ar jo dalies. Leiskite jam nudžiūti ( apie 1 min.). Toliau įprastine tvarka naudokite kitas priemones.
 
 
Apie ANDREIA PROFESSIONAL
 
ANDREIA PROFESSIONAL prekių ženklas siūlo platų nagų lakų bei kitų nagų priežiūros priemonių asortimentą. Bendrovė HIGICOL, kuriai priklauso prekių ženklas ANDREIA PROFESSIONAL, yra viena pirmaujančių profesionalioje Portugalijos rinkoje. Jos gaminiai paplitę ne vienoje pasaulio šalyje – pradedant Europa, baigiant Azijos šalimis. Ilga ir turtinga istorija pasižyminti įmonė visus savo veiksmus ir dėmesį nukreipia į tikslumą, profesionalumą ir inovacijomis pagrįstą gamybos strategiją.

Ingredients: ETHYL ACETATE, ISOPROPYLIDENEDIPHENYL BISOXYHYDROXYPROPYL METHACRYLATE, HEMA, HYDROQUINONE, P-HYDROXYANISOLE

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Jums taip pat gali patikti