Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

KISS MAGNETIC
dirbtinės blakstienos
 
Magnetinės blakstienos padės sukurti magiškų blakstienų įvaizdį. Blakstienoms klijuoti nereikia klijų.
 
Pakuotę sudaro
  • 1 magnetinių blakstienų rinkinys
  • Aplikatorius.
 
Naudojimas
Natūralias blakstienas padenkite tušu. Pasukite aplikatorių, kad būtų galima uždėti magnetines blakstienas ant kiekvienos aplikatoriaus pusės (atkreipkite dėmesį į ant blakstienų juostelės esančius magnetus, žr. 1 pav. ant pakuotės). Blakstienos turi būti nukreiptos į viršų (žr. 2 pav. ant pakuotės). Pasukite aplikatorių į pradinę padėtį. Dėkite aplikatorių, kad Jūsų natūralios blakstienos būtų tarp dviejų magnetinių blakstienų. Suspauskite aplikatorių, kad priliptų magnetinės blakstienos (žr. 3 pav. ant pakuotės). Patraukite aplikatorių.
 
Magnetinių blakstienų nuėmimas
Nykščiu ir pirštų galiukais švelniai pastumkite magnetines blakstienas, atskirkite jas ir nuimkite. Magnetines blakstienas įdėkite atgal į dėžutę. Galite jas naudoti kelis kartus.
 
 
Apie KISS
 
KISS yra viena didžiausių įmonių pasaulyje, kuri gamina ir platina profesionalias blakstienas ir nagų priežiūros priemones, kuriuos ypač lengva naudoti. Įmonė suteikia moterims galimybę pasipuošti tobulu manikiūru, kuris prilygsta grožio salone daromiems manikiūrams. KISS sulaukė didžiulio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiandien KISS produktų asortimentas yra išplėstas ir papildytas nagų priežiūros priemonėmis, nagų papuošalais, nagų dailės, manikiūro bei pedikiūro reikmenimis ir priklijuojamomis blakstienomis.  

Jums taip pat gali patikti