Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Blakstienų tušas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
5,79 €
3,94 €
-32%

Kaip išsirinkti blakstienų tušą?

Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokią funkciją atliekančio blakstienų tušo norėtųsi. Jeigu turite ilgas, tačiau tiesias blakstienas, verta rinktis blakstienų tušą su užriečiančiu šepetėliu. Jeigu blakstienos trumpos ir retos, įspūdingų rezultatų padės pasiekti ilginamasis ir tankinamasis blakstienų tušas. Jeigu patinka itin išraiškingos blakstienos, galite rinktis dirbtinių blakstienų efektą suteikiantį tušą. Taip pat galima rinktis ir priešingą – itin natūralų įvaizdį suteikiantį blakstienų tušą, kuris tik subtiliai jas paryškina ir atskiria.

Ar verta rinktis vandeniui atsparų blakstienų tušą?

Tai priklauso nuo vyraujančio klimato ir odos tipo. Jeigu dažnai tenka būti drėgname ore, vaikščioti lyjant ar sningant, tuomet vandeniui atsparus tušas padės išvengti pajuodusių paakių ir sugadinto makiažo. Taip pat vandeniui atsparus blakstienų tušas gali būti puiki išeitis toms, kurių oda yra gan riebi ir sunku išsirinkti įprastą blakstienų tušą, nes vargina „pandos paakiai“. Taip pat vandeniui atsparus tušas bus nepamainomas, jeigu turite itin ilgas blakstienas, kurių galiukai liečiasi į akių vokus arba akinius. Įprastas blakstienų tušas tokiais atvejais gali tepti, o atsparus vandeniui tikrai nenuvils. Žinoma, naudojant tokį tušą, reikėtų pasirūpinti efektyviomis makiažo valymo priemonėmis.

Kaip dažnai atnaujinti blakstienų tušą?

Net jeigu blakstienų tušas idealiai dažo ilgą laiką, maždaug po penkių mėnesių su juo reikėtų atsisveikinti ir pakeisti į naują. Tai padeda išvengti infekcijų ir bakterijų kaupimosi ant blakstienų tušo šepetėlio.