Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Prekė gali būti su pažeista pakuote.

MAYBELLINE TATTOO BROW LIFT
antakių pieštukas
 
TATTOO BROW LIFET – ilgai išliekantis antakių pakėlimo efektas. Naujoviškas vaško ir želės derinys vienoje priemonėje leidžia modeliuoti, formuoti ir fiksuoti plaukelius. Su dvigubu aplikatoriumi išgausite tobulą antakių formą ir ji tokia išliks iki 24 valandų* (*vartotojo testas). Vaškinė formulė su kolagenu puoselėja ir suteikia antakiams spalvą, o želė su šepetėliu padeda juos formuoti ir fiksuoti. Formuokite, stilizuokite, fiksuokite ir mėgaukitės natūraliu sodresnių antakių efektu!
 
Sudėtyje yra
Kolageno.
 
Naudojimas
Užtepkite šiek tiek vaško antakiams paryškinti. Panaudoję vaško, šepetėliu užtepkite želės, šepetėliu braukite antakius į viršų ir formuokite norimą formą

 

Visame pasaulyje garsus dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklas įkurtas dar 1915 m. Šio prekės ženklo atsiradimą įkvėpė dinamiškas ir kvapą gniaužiantis Niujorkas – viena iš svarbiausių mados sostinių pasaulyje. MAYBELLINE pažangių technologijų ir naujausių mados tendencijų derinys leidžia sukurti drąsią, stilingą, miesto žavesiu pulsuojančią kosmetiką, kurios galima rasti daugiau nei 130 pasaulio šalių parduotuvėse.