Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

GOSH DEFINING
antakių želė skirta antakių formą užfiksuoti.
 
Želė nepalieka lipnumo ir riebumo pojūčio. Ji tolygiai suformuoja ir pabrėžia natūralų antakio linkį. Antakių formą išliks ilgą laiką.
 
Naudojimas
Tepkite tiesiai ant antakių plaukelių po to, kai antakių pieštuku paryškinsite antakius.
 
 
Apie GOSH COPENHAGEN
 
GOSH COPENHAGEN tai jauna ir naujoviška kosmetikos, kūno priežiūros priemonių ir kvepalų įmonė įsikūrusi Danijoje. Plataus asortimento dėka kiekvienas vartotojas gali rasti tai ko jam reikia, kas jam geriausiai tinka. Produktai sukurti naudojant naujausias technologijas ir žinias. Organizacija yra pasiryžusi užtikrinti klientams madingus, aukštos kokybės produktus prieinamomis kainomis.

Ingredients: Aqua\Water\Eau, Glycerin, VP/VA Copolymer, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, CI 77499\Iron Oxides, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Iminodisuccinate, CI 77491\Iron Oxides, CI 77492\Iron Oxides

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.