Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

GABRIELLA SALVETE
akių kontūro pieštukas
 
GABRIELLA SALVETE akių kontūro pieštuko sudėtis papildyta simondsijų aliejumi ir vitaminu E. Lengvai nubrėšite ploną liniją, kuri ilgai išlieka.
 
Sudėtyje yra
Simondsijų aliejaus, vitamino E.
 
 
Apie GABRIELLA SALVETE
 
GABRIELLA SALVETE prekės ženklas gimė iš grožio, aistros ir geismo. Tai nepažabota italų aistra, begalinės fantazijos ir žaismingos emocijos. Šį prekės ženklą įkvepia gyvenimas, svajonės ir supratimas, ko nori moters širdis. GABRIELLA SALVETE padeda moterims pabrėžti jų vidinį grožį, nes Gabriella Salvete yra graži, unikali ir patraukli moteris. Kiekviena moteris gali tapti Gabriella Salvete. Tegul tai atsitinka tau, jog sužavėtum pasaulį savo vidiniu grožiu!

Ingredients: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, OLUL OIL, MICA, HYDROGENATED CASTOR OIL, PARAFFIN, COPERNICIA CERIFERA CERA, CANDELILLA CERA, METHYLPARABEN, LECITHIN, PROPYLPARABEN, TOCOPHEROL, GLYCERYL STEARATE, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, CL 77499, CL 77891, CL 75470, CL 77510

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.