Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

GABRIELLA SALVETE
akių kontūro flomasteris
 
Tai skystas akių kontūro pieštukas su flomasterio aplikatoriumi.
 
 
Apie GABRIELLA SALVETE
 
GABRIELLA SALVETE prekės ženklas gimė iš grožio, aistros ir geismo. Tai nepažabota italų aistra, begalinės fantazijos ir žaismingos emocijos. Šį prekės ženklą įkvepia gyvenimas, svajonės ir supratimas, ko nori moters širdis. GABRIELLA SALVETE padeda moterims pabrėžti jų vidinį grožį, nes Gabriella Salvete yra graži, unikali ir patraukli moteris. Kiekviena moteris gali tapti Gabriella Salvete. Tegul tai atsitinka tau, jog sužavėtum pasaulį savo vidiniu grožiu!

Ingredients: AQUA, BUTYLENE GLYCOL, ALCOHOL, GLYCERIN, CARBON BLACK (CL 77266) (NANO), POLYACRYLATE-16, DISODIUM CETYL PHENYL ETHER DISULFONATE, PEG/PPG-14/4 DIMETHICONE, PEG-14 DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, DEHYDROACETIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Jums taip pat gali patikti