Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Eyeliner'iai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kaip naudoti akių plunksnelę?

Jeigu niekaip nepavyksta nubrėžti plonos ir dailios linijos akių plunksnele arba iki šiol to neteko daryti, galite vadovautis šiais patarimais:

  • Pirmiausia suplakite akių apvado buteliuką, kad priemonė būtų tolygios konsistencijos ir pigmentacijos.
  • Tuomet, jeigu esate dešiniarankė, paimkite plunksnelę į dešinę ranką, o jeigu kairiarankė – į kairę. Tai užtikrins didesnį stabilumą brėžiant liniją. Akių apvado plunksnelę laikykite lygiai, beveik statmenai akiai.
  • Liniją pradėkite brėžti nuo voko centro link išorinio kampo ir brėžkite kiek įmanoma arčiau blakstienų linijos.
  • Tuomet brėžkite liniją nuo vidinio akies kampo link centro.
  • Nubrėžkite linijos „sparnelį“ išoriniame voko kampe. Ši linija brėžiama nuo išorinio voko kampo aukštyn, vadovaujantis blakstienų linija. Šią dalį galima nubrėžti ir storiau, kad sukurtumėte plunksnele užpildytą trikampiuką, kitaip sakant – pasipuoštumėte katės žvilgsniu.
  • Jeigu norite paryškinti ir apatinį akies voką, liniją brėžkite trumpais potėpiais. Nubrėžkite liniją nuo „sparnelio“ galiuko iki apatinės blakstienų linijos centro arba iki vidinio kampo.

Ar naudoti akių plunksnelę turint uždarus akių vokus?

Taip, akių plunksnelę galima drąsiai naudoti ir turint uždarus akių vokus. Šiuo atveju reikėtų brėžti kiek įmanoma plonesnę liniją. Geriausia rinktis vandeniui atsparią priemonę, kad liniją dienos eigoje neišsilietų. Taip pat apatinių blakstienų liniją patartina brėžti tik nuo centro iki išorinio kampo arba naudoti ne juodos, tačiau gan šviesios spalvos plunksnelę ar pieštuką. Tai padės sukurti vizualiai atviresnį žvilgsnį ir nesumažinti akių.