L.A. GIRL LUMINOUS GLOW skystoji spindesio suteikianti priemonė, 30 ml

Prekės kodas:
 • 9,99 €
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  L.A. GIRL LUMINOUS GLOW
  skystoji spindesio suteikianti priemonė
   
  Skystoji, kreminės tekstūros, spindesio suteikianti priemonė, kurią išsklaidžius suteiksite odai tolygų natūralų švytėjimą. Ją galima naudoti kaip atskirą priemonę, sukuriant gaivios ir švytinčios odos efektą, taip pat galima maišyti su savo turimais veido kremais, makiažo pagrindais arba naudoti tik tam tikrose vietose, kurioms norite suteikti spindesio.
   
   
  Apie L.A GIRL
   
  L.A. GIRL kosmetikos tikslas – skatinti kūrybiškumą, vartotojui suteikiant naujausias tendencijas atitinkančias, inovatyvias, aukštos kokybės kosmetikos priemones. Visi, nuo pradedančiųjų iki makiažo guru, ras sau tinkamas prekes L.A GIRL asortimente. Prekių ženklas ne tik pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, bet ir įkvepia grožį, suteikdamas naujų būdų saviraiškai. L.A GIRL daug dėmesio skiria spalvoms ir skatina su jomis eksperimentuoti. Tai – profesionalios kosmetikos priemonės, kurias gali naudoti tiek kūrybiškumo nestokojantys makiažo meistrai, tiek pradedantys tobulėti vartotojai. „GROŽIS VISIEMS!“– toks yra L.A GIRL šūkis.

Aktualu kasdienai