MAYBELLINE SUPER STAY maskuojamoji priemonė, 6 ml

Prekės kodas:
 • 7,99 €
 • 6,39 €
 • -20%
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MAYBELLINE SUPER STAY
  maskuojamoji priemonė
   
  Nesvarbu, kas Jūsų dienotvarkėje, pasikliaukite SSUPER STAY UNDER-EYE CONCEALER ir užmaskuosite tamsius paakius. Formulė, pagal kurią pagaminta maskuojamoji priemonė, yra tokia, kad užmaskuojami tamsūs paakiai, naudojant aplikatorių, priemonė lengvai paskleidžiama ant odos vientisu sluoksniu. Ši priemonė yra atspari vandeniui, nenusitrina ir nesitepa, išlieka iki 24 valandų.
   
  Naudojimas
  1 žingsnis. Kempinėle užtepkite maskuojamosios priemonės ant paakių odos ir išsklaidykite į išorę nukreiptais potėpiais.
  2 žingsnis. Kad veido oda labiau švytėtų, maskuojamosios priemonės užtepkite ir ties vidiniais akių kampučiais, skruostais, antakių linkiu ir nosies tilteliu.
  Rezultatas – maskuojamoji priemonė paslepia tamsius paakius bei raukšleles, odai aplink akis suteikia skaistumo, o žvilgsniui – žvalumo.
   
   
  Apie MAYBELLINE NEW YORK
   
  Visame pasaulyje garsus dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklas įkurtas dar 1915 m. Šio prekės ženklo atsiradimą įkvėpė dinamiškas ir kvapą gniaužiantis Niujorkas – viena iš svarbiausių mados sostinių pasaulyje. MAYBELLINE pažangių technologijų ir naujausių mados tendencijų derinys leidžia sukurti drąsią, stilingą, miesto žavesiu pulsuojančią kosmetiką, kurios galima rasti daugiau nei 130 pasaulio šalių parduotuvėse.

Aktualu kasdienai