RIMMEL LASTING FINISH makiažo pagrindas, 30 ml

Prekės kodas:
 • 9,95 €
Spalva
 • DOVANA - STAIGMENA, perkant už 20 EUR ir daugiau. Tik 01 25 - 31.

 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  RIMMEL LASTING FINISH
  makiažo pagrindas
   
  Makiažo pagrindas itin lengvai dengiasi iri išlieka net iki 25 valandų. Tobula ir nepriekaištinga oda nuo ryto iki vakaro leidžia jaustis puikiai, kad ir kas benutiktų. Sudėtyje esanti „antipigmentinė“ formulė padeda tolygiai padengti odą, idealiai paslėpti tamsius ratilus ir veido trūkumus. Patobulinta sudėtis su nauju „draugišku odai“ serumu, kurio dėka makiažas atrodo natūraliai, neapsunkina veido odos ir suteikia maksimalų komfortą. Makiažo pagrindas suteikia apsaugą nuo saulės SPF 20.
   
   
  Apie RIMMEL LONDON
   
  RIMMEL – vienas seniausių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Šio prekės ženklo istorija prasidėjo 1834 m., kai jaunas parfumeris Eugene Rimmel kartu su tėvu išvyko iš gimtosios Prancūzijos į Londoną ir ten įkūrė RIMMEL kompaniją. Tuo metu rinkoje dar buvo pardavinėjama itin kenksminga kosmetika, o RIMMEL išsikėlė ambicingą tikslą – gaminti kitokią, sveikesnę kosmetiką. Laikui bėgant RIMMEL augo, plėtėsi ir paskleidė unikalų Londono dvelksmą į daugiau nei 40 šalių.

Aktualu kasdienai