PHYSICIANS FORMULA SUPER BB kompaktinė pudra, 8,3 g (Light/ Medium)

Prekės kodas: 044386078369
 • 14,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 39 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  PHYSICIANS FORMULA SUPER BB
  kompaktinė pudra
   
  Sukuria, švelnios, lygios ir glotnios odos efektą. Paslepia odos netobulumus, paslepia poras, suvienodina odos atspalvį. Apsaugo odą nuo neigiamo UV spindulių poveikio, drėgmės praradimo. Oda tampa lygi ir švelni, natūraliai švyti.
   
  Naudojimas
  Kompaktinę pudrą lengvais potėpiais paskirstyti ant švarios veido ir kaklo odos. Geriausiam rezultatui pasiekti, jeigu oda sausa ar labai sausa kartu naudoti odos drėkiklius.
   
   
  Apie PHYSICIANS FORMULA
   
  1937 m. dekoratyvinės kosmetikos rinkoje pasirodė PHYSICIANS FORMULA priemonės, skirtos ypač jautrios odos savininkėms. PHYSICIANS FORMULA išskirtinumas – platus asortimentas priemonių, kurios yra kokybiškos, nebandytos su gyvūnais, hipoalerginės: be sintetinių kvapiklių, parabenų ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, įprastai naudojamų kosmetikos gamyboje. PHYSICIANS FORMULA priemones naudoti rekomenduoja alergologai, dermatologai, oftalmologai bei plastikos chirurgai. Verta paminėti ir tai, kad PHYSICIANS FORMULA gimė iš meilės – šią kosmetiką ėmė kurti garsus alergologas Frankas Crandallas savo žmonai, turinčiai itin jautrią odą.

Aktualu kasdienai