PHYSICIANS FORMULA MINERAL WEAR TALC - FREE MINERAL kompaktinė pudra 8,2 g

Prekės kodas:
  • 14,90 €
Spalva

PHYSICIANS FORMULA MINERAL WEAR TALC - FREE MINERAL
kompaktinė pudra
 
Mineralinė kompaktinė pudra tai trys priemonės viename: maskuojamoji priemonė, makiažo pagrindas, kompaktinė pudra. Universalūs atspalviai koreguoja odos trūkumus, lygina tekstūrą ir suvienodina odos atspalvį. Visos spalvos sumaišomos, kad paslėptų odos netobulumus (paraudimus, dėmes) ir sukurtų lygios ir skaisčios odos efektą. Dėka išskirtinės sudėties pudra sukuria natūraliai spindinčios odos efektą, nesubėga į raukšles. Ją galima naudoti kaip kompaktinę pudrą arba kaip makiažo pagrindą. Priemonės pakuotėje yra šepetėlis ir integruotas veidrodėlis.
 
Sudėtyje nėra
Talko.
 
Naudojimas
Lengvais potėpiais paskirstykite ant švarios veido ir kaklo odos. Geriausiam rezultatui pasiekti, jeigu oda sausa ar labai sausa kartu naudoti odos drėkiklius.
 
 
Apie PHYSICIANS FORMULA
 
1937 m. dekoratyvinės kosmetikos rinkoje pasirodė PHYSICIANS FORMULA priemonės, skirtos ypač jautrios odos savininkėms. PHYSICIANS FORMULA išskirtinumas – platus asortimentas priemonių, kurios yra kokybiškos, nebandytos su gyvūnais, hipoalerginės: be sintetinių kvapiklių, parabenų ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, įprastai naudojamų kosmetikos gamyboje. PHYSICIANS FORMULA priemones naudoti rekomenduoja alergologai, dermatologai, oftalmologai bei plastikos chirurgai. Verta paminėti ir tai, kad PHYSICIANS FORMULA gimė iš meilės – šią kosmetiką ėmė kurti garsus alergologas Frankas Crandallas savo žmonai, turinčiai itin jautrią odą.

Aktualu kasdienai