ISADORA VELVET TOUCH ULTRA COVER kompaktinė pudra, 7,5 g

Prekės kodas:
 • 25,99 €
 • 15,59 €
 • -40%
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  ISADORA VELVET TOUCH ULTRA COVER
  kompaktinė pudra
   
  Matinė ir šilkinė kompaktinė pudra VELVET TOUCH ULTRA COVER su SPF 20 apsaugo odą, sutvirtina makiažą ir kontroliuoja nepageidaujamą odos blizgesį, nesukietėja, netrupa, neišdžiovina. Aksominė formulė, papildyta mineraliniais pigmentais, yra atspari vandeniui. Sudėtyje esantis žėrutis (natūralus mineralas) suteikia malonų slydimą, sugeria odos riebalų perteklių. Išgrynintas talkas (švarus molio mineralas) suteikia šilkinę, lygią tekstūrą. Mineralais dengti pigmentai suteikia natūralų matinį atspalvį. Nebandyta su gyvūnais, tinkama veganams. Skirta visiems odos tipams, įskaitant jautrią odą.
   
  Sudėtyje yra
  Žėručio, išgryninto talko, mineralų.
   
  Sudėtyje nėra
  Kvapiųjų medžiagų.
   
  Naudojimas
  Naudodami kempinėlę, paskirstykite norimą kiekį produkto ant viso veido. Denkite tol, kol padengsite tiek, kiek norite. Norėdami stipresnio dengimo, tepkite drėgna kempinėle. Norėdami gauti lengvesnį padengimą, naudokite purų pudros šepetėlį. Jei norite natūralaus veido ir jo netobulumų užmaskavimo, pabandykite kompaktinę pudrą naudoti kaip makiažo pagrindą. Tepkite drėgna kempinėle.
   
   
  Apie ISADORA
   
  Prekių ženklas ISADORA buvo įkurtas 1983 m. Švedijoje, tvirtai tikint, kad dekoratyvinė kosmetika neturi būti prabanga, kuria gali džiaugtis tik keletas išrinktųjų. Tuo metu kosmetika buvo itin brangi, be to, nebuvo galimybės rinktis bekvapių ir įvairių atspalvių kosmetikos priemonių. Visa tai įkvėpė ir motyvavo kompaniją imtis savo misijos – kurti aukštos kokybės, klinikiniais tyrimais patikrintas ir be kvapiųjų medžiagų gaminamas grožio priemones, kurios būtų prieinamos visiems. ISADORA kosmetika patikrinama oftalmologų. Kai tik yra galimybės, pasitelkiamos sintetinės arba augalinės žaliavos, užuot naudojus gyvūninės kilmės medžiagas, tad didelė dalis ISADORA asortimento yra veganiška (nenaudojamas bičių vaškas, karminai/CI 75470, medus, keratinas, lanolinas).