GOSH PRIME'N SET BANANA makiažo priemonė 7 g (002 Banana)

Prekės kodas: 5711914110925
  • 15,90 €
  • 9,54 €
  • -40%

GOSH PRIME'N SET BANANA
makiažo priemonė
 
GOSH PRIME'N SET BANANA - tai dvi priemonės vienoje: makiažo pagrindas ir matinį atspalvį suteikianti pudra. Ji padeda paslėpti odos paraudimus ir rožinį atspalvį. Pudra taip pat padeda paslėpti tamsius ratilus aplink akis. Ji vizualiai koreguoja odos poras ir negilias linijas bei raukšles, suteikia odai matinį atspalvį, reguliuoja odos riebalų perteklių. Šilko švelnumo, skaidri, gelsvo atspalvio pudra užtikrina nepriekaištingą matinį odos atspalvį. Ji tinka šiltų atspalvių odos tipams.
 
Naudojimas
Naudokite šią birią pudrą kaip užbaigiamąjį produktą arba ant švarios sudrėkintos odos, raudonio ir smulkių trūkumų sumažinimui. Tepkite atskiras odos sritis, T sritį arba visą veidą, kai norite suteikti odai matinį atspalvį.
 
 
Apie GOSH COPENHAGEN
 
GOSH COPENHAGEN tai jauna ir naujoviška kosmetikos, kūno priežiūros priemonių ir kvepalų įmonė įsikūrusi Danijoje. Plataus asortimento dėka kiekvienas vartotojas gali rasti tai ko jam reikia, kas jam geriausiai tinka. Produktai sukurti naudojant naujausias technologijas ir žinias. Organizacija yra pasiryžusi užtikrinti klientams madingus, aukštos kokybės produktus prieinamomis kainomis.

Aktualu kasdienai