LONG4LASHES nagų serumas - kietiklis 10 ml

Prekės kodas: 5900116025766
  • 5,99 €

LONG4LASHES
nagų serumas - kietiklis skirtas silpniems, lūžinėjantiems ir skilinėjantiems nagams prižiūrėti.
 
Stiprinamojo serumas sudėtyje esantis mastikinių pistacijų ekstraktu, kuris skatina kolageno sintezę. Dėka išskirtinio veikliųjų medžiagų poveikio, nagai tampa storesni ir stipresni, mažiau lūžinėja. Re - Light veikliųjų medžiagų derinys šviesina nagų plokšteles, gerina jų būklę ir teikia žvilgesio. Serumas suteikia nagams švelnų pieno atspalvį.
 
Sudėtyje yra
Mastikinių pistacijų ekstrakto, Re - Light veikliųjų medžiagų derinio.
 
Naudojimas
Padenkite nagus serumu, palaukite, kol nudžius ir padenkite nagus antru serumo sluoksniu. Kartokite procedūrą kas dvi dienas. Reguliarus serumo naudojimas stiprina nagų plokšteles. Tinka naudoti kaip nagų lako bazę.
 
 
Apie OCEANIC
 
OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Aktualu kasdienai