ANDREIA PROFESSIONAL 2 IN 1 gelio lako pagrindas ir viršutinis sluoksnis, 10,5 ml

Prekės kodas: 5600462909252
 • 8,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  ANDREIA PROFESSIONAL 2 IN 1
  gelio lako pagrindas ir viršutinis sluoksnis
   
  Priemonė, naudojama kaip gelio lako pagrindas, gerina natūralaus nago ir gelio lako sukibimą. O naudojama kaip viršutinis lako sluoksnis padeda ilgiau išlaikyti nepriekaištingą ilgalaikį gelio manikiūrą, suteikia nagams blizgesio.
   
  Naudojimas
  Užtepkite gelio lako pagrindą ant natūralaus nago paviršiaus. Leiskite jam džiūti 1 minutę LED arba 2 minutes UV lempoje. Toliau įprastine tvarka naudokite kitas priemones.
   
   
  Apie ANDREIA PROFESSIONAL
   
  ANDREIA PROFESSIONAL prekių ženklas siūlo platų nagų lakų bei kitų nagų priežiūros priemonių asortimentą. Bendrovė HIGICOL, kuriai priklauso prekių ženklas ANDREIA PROFESSIONAL, yra viena pirmaujančių profesionalioje Portugalijos rinkoje. Jos gaminiai paplitę ne vienoje pasaulio šalyje – pradedant Europa, baigiant Azijos šalimis. Ilga ir turtinga istorija pasižyminti įmonė visus savo veiksmus ir dėmesį nukreipia į tikslumą, profesionalumą ir inovacijomis pagrįstą gamybos strategiją.
 • Sudėtis

  Ingredients: SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE, HEA IPDI ISOCYANURATE TRIMER/POLYCAPROLACTONE DIOL
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Aktualu kasdienai