ISADORA LIQUID GLOW lūpų blizgis, 3,5 ml

Prekės kodas:
Dovana

Isadora akcija su dovana

Perkant Isadora priemonių už 25 Eur, staigmena ISADORA 01 BUILD UP EXTR VOL BLAKS TUŠ MINI 6ML tik 0,01 €. Staigmenų kiekis ribotas.

 • 16,99 €
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  ISADORA LIQUID GLOW
  lūpų blizgis
   
  Blizgis, suteikiantis lūpoms išskirtinį efektą, žvilgesį ir drėkinimą. 3D šlapias spindesys – vizualiai pilnesnės lūpos. Permatomas sluoksnis su šviesą atspindinčiais perlų pigmentais.
   
  Sudėtyje yra
  Alavijų ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Galima naudoti vieną arba tepti ant lūpų dažų.
   
   
  Apie ISADORA
   
  Prekių ženklas ISADORA buvo įkurtas 1983 m. Švedijoje, tvirtai tikint, kad dekoratyvinė kosmetika neturi būti prabanga, kuria gali džiaugtis tik keletas išrinktųjų. Tuo metu kosmetika buvo itin brangi, be to, nebuvo galimybės rinktis bekvapių ir įvairių atspalvių kosmetikos priemonių. Visa tai įkvėpė ir motyvavo kompaniją imtis savo misijos – kurti aukštos kokybės, klinikiniais tyrimais patikrintas ir be kvapiųjų medžiagų gaminamas grožio priemones, kurios būtų prieinamos visiems. ISADORA kosmetika patikrinama oftalmologų. Kai tik yra galimybės, pasitelkiamos sintetinės arba augalinės žaliavos, užuot naudojus gyvūninės kilmės medžiagas, tad didelė dalis ISADORA asortimento yra veganiška (nenaudojamas bičių vaškas, karminai/CI 75470, medus, keratinas, lanolinas).