RIMMEL OH MY GLOSS lūpų blizgis, 6,5 ml

Prekės kodas:
 • 6,99 €
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  RIMMEL OH MY GLOSS
  lūpų blizgesys 6,5 ml
   
  Proveržis lūpų blizgiuose – argano ir alyvuogių aliejai naudojami lūpų
  blizgiuose dėl jų  gerai žinomo maitinamojo efekto bei švytėjimo. Jie taip pat padeda drėkinti, atkurti jautrių lūpų paviršių ir sukurti putlumo jausmą. Lūpų blizgesio formulė nėra lipni, ji lengva ir labai patogi. Blizgios, grynos spalvos, kurios privers Jus suspindėti.
   
   
  Apie RIMMEL LONDON
   
  RIMMEL - vienas seniausių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Prancūzijoje žymaus parfumerijos gamintojo Lubin mokinys (Lubin gamino parfumeriją Napaleono Pirmojo žmonai) priėmė kvietimą vadovauti parfumerijos gamybai Londone, prestižinėje Bond gatvėje. Persikėlimas į Londoną sulaukė sėkmės, 1834 m. kartu su sūnumi Eugenijumi Rimmel, kuriam tebuvo 14 metų, atidarė nuosavą parfumerijos parduotuvę – RIMMEL namus. Laikui bėgant RIMMEL asortimentas plėtėsi, o pati kompanija kelis kartus buvo parduodama. 1996 metais RIMMEL  įsigijo COTY kompanija. RIMMEL augo ir plėtėsi, ir atnešė unikalų londonietišką įvaizdį daugiau nei 40-čiai šalių ir įrodė, kad yra geriausiai parduodamas kosmetikos prekės ženklas Britanijoje.