NYX PROFESSIONAL MAKEUP GIMME SUPER STARS PLUMPING lūpų blizgis, 5,2 ml (PURRL. PLEASE.)

Prekės kodas: 800897124489
 • 10,29 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  NYX PROFESSIONAL MAKEUP GIMME SUPER STARS PLUMPING
  lūpų blizgis
   
  Su nakties dangaus įkvėptu blizgiu sukurkite superžvaigždės vertas lūpas!
  HOLIDAY 2021 putlumo suteikiantys lūpų blizgesiai išsiskiria trimis universaliais atspalviais. Perlinis įvaizdis su PURRL, PLEASE skaidriu blizgiu su įvairių atspalvių perlais. Su FLAME & FORTUNE sukurkite šventinį uogų atspalvį su šiltų tonų perlais. Su 24K LIT išlaikykite klasikinį auksu spindintį įvaizdį.
   
  Naudojimas
  Putlesnes lūpas sukurkite su mūsų putlinamaisiais lūpų dažais su daugiaspalviais perlais. Priemonė gali būti naudojama viena arba derinama kartu su kitu jūsų mėgstamiausiu lūpų blizgesiu.
   
   
  Apie NYX PROFESSIONAL MAKEUP
   
  NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.

Aktualu kasdienai