CATRICE POWER FULL 5 LIP CARE lūpų balzamas, 3,5 g

Prekės kodas:
 • 3,59 €
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  CATRICE POWER FULL 5 LIP CARE
  lūpų balzamas
   
  Kai agurkų, arbūzų, dygliuotųjų ožerškių uogų, imbierų šaknų ekstraktai ir hialiurono rūgštis apjungia savo jėgas, gimsta fantastiškasis penketas, kuris puoselėja Jūsų lūpas. Balzamas pasižymi drėkinamosiomis savybėmis ir nepalieka lipnumo pojūčio. Priemonė paryškina natūralų lūpų grožį, suteikia joms švelnų atspalvį ir gaivų kvapą.
   
  Sudėtyje yra
  Agurkų, arbūzų, dygliuotųjų ožerškių uogų, imbierų šaknų ekstraktų ir hialiurono rūgšties.
   
   
  Apie CATRICE
   
  CATRICE – tai įkvėpimas – stilingas, energingas, jausmingas, kerintis ir visada profesionalus. CATRICE ekspertų aistra yra grožio atradimų sukeliamas džiaugsmas. Nei viena tendencija, nei vienas populiarus produktas ar detalė neprasprūsta pro ekspertų akis. Unikalūs naujovių atradimai ir mados tendencijų atspindys pagrįstas darbuotojų komanda, kuri keliauja po madų sostines ir bando perkelti ten sklandančias nuotaikas į CATRICE produktus. Taip galime nuolat jausti laiko pulsavimą ir kurti produktus, kurie atspindėtų sezonų spalvas, naujas tekstūras ir kokybišką pakuotę. CATRICE labai svarbu – produktų kokybė. Asortimente nėra nė vieno produkto, kuriuo mes patys netikėtume. Todėl atidžiai kontroliuojame tiekėjų darbą ir asmeniškai lankome gamyklas, kad užtikrintume, jog produktai atitiktų keliamus standartus. Taip pat CATRICE yra prieš bet kokį žaliavos ar produktų bandymą su gyvūnais.

Aktualu kasdienai