WET N WILD COLOR ICON akių vokų šešėlių paletė, 10 g

Prekės kodas: 4049775007896
 • 6,29 €
Spalva
Stop Playing Safe
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  WET N WILD COLOR ICON
  akių vokų šešėlių paletė
   
  WET N WILD COLOR ICON akių vokų šešėlių paletėje yra 10 geidžiamiausių atspalvių. Išlaisvinkite savo vidinį makiažo meistrą ir sukurkite aistringą, žvilgantį ar subtilų įvaizdį, kuris išliks visą dieną ir naktį! Šešėliai pasižymi minkšta, sviestine tekstūra, tad lengvai slysta voku, bet išlaiko stiprią pigmentaciją. Paletėje rasite tiek blizgių, tiek matinių atspalvių, todėl Jums pavyks sukurti nepriekaištingą makiažą.
   
   
  Apie WET n WILD
   
  WET n WILD – tai pirmaujantis dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklas Amerikoje, kuris įsikūręs Los Andžele, Kalifornijoje. Prekės ženklas itin rūpinasi savo klientėmis, todėl WET n WILD įmonė yra prieš kosmetikos bandymus su gyvūnais. Dėl šios priežasties priemonės yra žymimos su specialiu zuikučio ženklu. Visa kosmetika yra itin kokybiška ir tinka ne tik profesionaliam, bet ir kasdieniam naudojimui. WET n WILD prekės ženklas nuolat ieško naujovių. Jis pateikia daug drąsių dekoratyvinės kosmetikos sprendimų, kuriuos vertina žymūs vizažistai ir apžvalgininkai. Ši kosmetika prilyginama garsiems ir visame pasaulyje žinomiems prekės ženklams, todėl  WET n WILD prekės ženklas per pastaruosius keletą metų užkariavo klienčių širdis, sulaukė didžiulio pripažinimo bei laimėjo daugybė apdovanojimų.

Aktualu kasdienai