NYX PROFESSIONAL MAKEUP ULTIMATE akių vokų šešėlių paletė, 16 x 0,83 g (Utopia)

Prekės kodas: 800897207779
 • 21,50 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  NYX PROFESSIONAL MAKEUP ULTIMATE
  akių vokų šešėlių paletė
   
  Susipažinkite su NYX PROFESSIONAL MAKEUP UTOPIA akių šešėlių palete. 16 atspalvių, kurie puikiai dera tarpusavyje. Ši universali akių šešėlių paletė pasižymi ypač kremine, lengvai sklaidoma formule su matiniu arba metališku užbaigimu, todėl galėsite sukurti begalę įvairių įvaizdžių.
  Profesionalo patarimas: pasirinkite tris atspalvius! Vieną akies vokui, kitą – klostei, o trečią atspalvį – vidinio akies kampučio pašviesinimui. Jei nežinote, kuriuos atspalvius panaudoti, pasirinkite vieną, kuris Jums patinka labiausiai ir tuomet du kitus, esančius arčiausiai Jums patinkančio. Šešėlių paletė UTOPIA buvo sukurta taip, kad  visus šešėlius būtų lengva suderinti!
   
   
  Apie NYX PROFESSIONAL MAKEUP
   
  NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.
   

Aktualu kasdienai