LONG 4 LASHES LONG - WEARING 24 H blakstienų tušas 8 ml (Black)

Prekės kodas: 5900116025223
  • 16,90 €
  • 11,83 €
  • -30%

LONG 4 LASHES LONG - WEARING 24 H blakstienų tušas iki 24 valandų. Jis užtikrina išraiškingų blakstienų efektą. Tušas netepa ir nenubyra. Tai nėra tradicinis blakstienų tušas. Jis tolygiai dengia blakstienas ir aplink kiekvieną blakstieną sukuria plėvelę ("vamzdelį"). Ši plėvelė ("vamzdelis") apsaugo blakstienas nuo drėgmės, prakaito ir ašarų. Tušą lengva nuplauti šiltu vandeniu (virš 39 laipsnių). Tušo sudėtyje yra biotino, kuris stiprina blakstienas ir skatina jų augimą.
 
Sudėtyje yra
Biotino.
 
Naudojimas
Padenkite blakstienas tušu, nuo šaknų iki galiukų. Siekiant geriausių rezultatų blakstienas padenkite keliais tušo sluoksniais. Akių makiažo valymas. Suvilgykite vatos lapelį šiltu vandeniu (apie 39 laipsniai) , pridėkite jį prie blakstienų, nuvalykite tušą. Blakstienų tušą nuvalysite, kai prausitės vonioje arba po dušu.
 
 
Apie OCEANIC
 
OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.
 

Aktualu kasdienai