LONG 4 LASHES ENHANCING blakstienų tušas 8 ml (Black)

Prekės kodas: 5900116025940
  • 13,90 €
  • 9,73 €
  • -30%

LONG 4 LASHES ENHANCING blakstienų tušas prižiūri ir puoselėja blakstienas, stiprina ir skatina jų augimą. Tušo sudėtis papildyta veikliųjų medžiagų deriniu, kuris paryškina blakstienas - ilgina, riečia ir suteikia daugiau apimties. Sudėtyje yra biotino, kuris stiprina blakstienas ir skatina jų augimą. Hialurono rūgštis suteikia blakstienoms žvilgesio ir gerina jų būklę. Augalinis ir bičių vaškas suteikia blakstienoms švelnumo ir elastingumo.
 
Sudėtyje yra
Biotino, hialurono rūgšties, augalinio vaško, bičių vaško.
 
Naudojimas
Šepetėlio pagalba padenkite blakstienas tušu, nuo šaknų iki galiukų. Tušas lengvai dengia blakstienas, nesulipina jų ir nepalieka gumuliukų. Blakstienų tušą lengvai nuvalysite LONG 4 LASHES akių makiažo valikliu.
 
 
Apie OCEANIC
 
OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.
 

Aktualu kasdienai