CATRICE LIFT UP VOLUME & LIFT blakstienų tušas, 11 ml

Prekės kodas: 4059729311351
Dovana

Perkant Catrice - dovana

Perkant Catrice kosmetikos priemonių už 7 € ir daugiau - Catrice antakių pieštukas tik 0,01 €. Staigmenų kiekis ribotas.

 • 5,19 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  CATRICE LIFT UP VOLUME & LIFT
  blakstienų tušas
   
  Ilgos, tankios... ir su stulbinamu pakėlimo efektu – štai, kaip turėtų atrodyti svajonių blakstienos. Su šiuo unikalios tekstūros tušu tai gali virsti realybe. Jis pakelia ir užriečia blakstienas visai dienai. Tušo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos jas puoselėja ir apsaugo. Efektas tarsi ką tik iš grožio salono!
  Specialūs polimerai pakelia ir užriečia blakstienas.
   
  Sudėtyje yra
  Polimerų, ryžių baltymų ir provitamino B5.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Jei blakstienų tušas po dažymo palieka antspaudus ant odos, Jūs galite priglausti prie odos perlenktą servetėlę ir keletą kartų pamirksėti, kad tušo likučiai liktų ant popieriaus, o ne ant odos.
   
   
  Apie CATRICE
   
  CATRICE – tai įkvėpimas – stilingas, energingas, jausmingas, kerintis ir visada profesionalus. CATRICE ekspertų aistra yra grožio atradimų sukeliamas džiaugsmas. Nei viena tendencija, nei vienas populiarus produktas ar detalė neprasprūsta pro ekspertų akis. Unikalūs naujovių atradimai ir mados tendencijų atspindys pagrįstas darbuotojų komanda, kuri keliauja po madų sostines ir bando perkelti ten sklandančias nuotaikas į CATRICE produktus. Taip galime nuolat jausti laiko pulsavimą ir kurti produktus, kurie atspindėtų sezonų spalvas, naujas tekstūras ir kokybišką pakuotę. CATRICE labai svarbu – produktų kokybė. Asortimente nėra nė vieno produkto, kuriuo mes patys netikėtume. Todėl atidžiai kontroliuojame tiekėjų darbą ir asmeniškai lankome gamyklas, kad užtikrintume, jog produktai atitiktų keliamus standartus. Taip pat CATRICE yra prieš bet kokį žaliavos ar produktų bandymą su gyvūnais.

Aktualu kasdienai