CATRICE GLAM & DOLL blakstienų tušas 10 ml (010)

Prekės kodas: 4251232256116
Dovana

Catrice DOVANA!

Perkant Catrice kosmetikos priemonių už 7 € ir daugiau - CATRICE maskuojamoji priemonė tik 0,01 €. Dovanų kiekis ribotas.

  • 4,19 €

CATRICE GLAM & DOLL
blakstienų tušas
 
Blakstienų tušas išsiskiria itin juoda ir vandeniui atsparia tekstūra. Išlenktas elastomerinis šepetėlis padeda sukurti dirbtinių blakstienų efektą.
 
 
Apie CATRICE
 
CATRICE - tai įkvėpimas - stilingas, energingas, jausmingas, kerintis ir visada profesionalus. CATRICE ekspertų aistra yra grožio atradimų sukeliamas džiaugsmas. Nei viena tendencija, nei vienas populiarus produktas ar detalė neprasprūsta pro ekspertų akis. Unikalūs naujovių atradimai ir mados tendencijų atspindys pagrįstas darbuotojų komanda, kuri keliauja po madų sostines ir bando perkelti ten sklandančias nuotaikas į CATRICE produktus. Taip galime nuolat jausti laiko pulsavimą ir kurti produktus, kurie atspindėtų sezonų spalvas, naujas tekstūras ir kokybišką pakuotę. CATRICE labai svarbu – produktų kokybė. Asortimente nėra nė vieno produkto, kuriuo mes patys netikėtume. Todėl atidžiai kontroliuojame tiekėjų darbą ir asmeniškai lankome gamyklas, kad užtikrintume, jog produktai atitiktų keliamus standartus. Taip pat CATRICE yra prieš bet kokį žaliavos ar produktų bandymą su gyvūnais.

Aktualu kasdienai