Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

D.U.K.

Kainos ir Akcijos

Kada ir kodėl prekėms taikomos nuolaidos?
Prekės, kurioms taikomos nuolaidos, yra atrenkamos pagal daugybę veiksnių (pavyzdžiui, sezoniškumą, įvairias šventes ar pan.). Prekės su pasibaigusiu galiojimo laiku nėra pardavinėjamos. Prekė galiojimo laiką  visuomet galima pasižiūrėti ant pakuotės.

Kodėl tam tikros prekės (pvz., kvepalai) yra pigesnės?
Prekės kaina priklauso nuo labai daug sudedamųjų dalių: gamintojo kainos, logistikos, muitų, mažmenininko kainų politikos ir panašiai. Todėl labai natūralu, kad skirtingose prekybos vietose produktus galite rasti prekes skirtingomis kainomis. Kainos skirtumas tikrai nereiškia, kad prekė yra ne originali ar nekokybiška – mes dirbame tik su legaliais kosmetikos tiekėjais.

Gal asortimente yra tokių pačių, panašaus poveikio prekių, tačiau pigesnių?
Mūsų asortimentas yra labai platus, todėl dažniausiai tikrai galima rasti analogišką prekę žemesne kaina. Tačiau visada reiktų turėti omenyje, kad produkto savybės ir rezultatas gali neatitikti kitos priemonės teikiamų rezultatų.

Ar gali būti ekologiškos ir natūralios prekės ne brangios?
Ekologiška prekė nebūtinai turi būti brangi. Jos kaina priklauso nuo žaliavų kainų. Geros, vidutinės kokybės ekologiškos sudedamosios dalys gali būti perkamos žemesne kaina, todėl ir priemonė rinkoje bus siūloma mažesne kaina negu kitų gamintojų. Taigi, santykinai nedidelę ekologiškos priemonės kainą apsprendžia gamybos technologijos bei naudojami ingredientai, kurie suteikia galimybę mažesnėmis sąnaudomis pagaminti kokybiškas priemones.

 

Naudojimasis tinklapiu

Kur rasti parduotuvių žemėlapį?
Parduotuvių žemėlapį rasite čia. Žemėlapiu naudotis paprasta – paspauskite ant savo miestą žyminčios gėlytės arba pasirinkite iš miestų sąrašo, esančio po žemėlapiu, ir būsite perkelti į savo miesto puslapį, kuriame surašytos visos parduotuvės, jų darbo laikas, kontaktai, bei kita aktuali informacija.

Kiek laiko galioja akcijiniuose leidiniuose esanti informacija apie kainas?
Akcijų leidiniuose bei kataloguose esanti informacija apie kainas galioja nurodytu periodu. Jis nurodomas leidinio viršelyje.

Ar galima per Jūsų puslapį prisijungti prie Facebook‘o?
Taip, tereikia užeiti ant puslapio apačioje dešinėje pusėje esančios Facebook piktogramos.

Kaip galima dalyvauti konkurse?
Paspauskite meniu punktą „Konkursai“. Tuomet pasirinkite konkursą, kuriame norite dalyvauti.  Galiojantys konkursai yra su spalvotomis nuotraukomis, negaliojantys – su nespalvotomis nuotraukomis. Pasirinktame konkurse rasite nuorodą „Dalyvaukite“, kurią paspaudę užpildykite anketą, išsaugokite ir Jūs jau dalyvaujate konkurse.

Kaip galima balsuoti konkursuose?
Balsuoti konkursuose gali tik registruoti vartotojai, tad pradžioje turite prisiregistruoti arba prisijungti, kad galėtumėte balsuoti.

Kur galima rasti konkurso laimėtojų sąrašus?
Konkurso laimėtojai skelbiami „Konkursų“ skiltyje būtent prie to konkurso kuriame dalyvavo ir laimėjo dalyviai.  


Naujienlaiškis

Kodėl verta užsisakyti naujienlaiškį?
Naujienlaiškio prenumeratoriai pirmieji gauna informaciją apie mėnesio pasiūlymus ir akcijas, taip pat patogiai, vienoje vietoje, gali rasti visą aktualią informaciją: naujausius leidinius, kosmetikos prekes, specialius pasiūlymus ir akcijas.

Kaip užsiprenumeruoti naujienlaiškį?
Naujienlaiškį užsiprenumeruoti paprasta – puslapio apačioje skiltyje „Naujienlaiškio prenumerata“ įveskite savo informaciją ir sulauksite naujienlaiškio savo elektroninio pašto dėžutėje!

Kas kiek laiko naujienlaiškis siunčiamas?
EUROKOS naujienlaiškis siunčiamas kartą per dvi savaites, išskirtiniais atvejais (pavyzdžiui, žiemos švenčių proga) jis gali būti siunčiamas dažniau.

 


Kaip pasirinkti prekę?

Kuris produktas geresnis, jei jų kainos panašios?
Nereikėtų prekės vertinti tik pagal kainą. Dažnu atveju gali būti, kad pigesnė prekė yra tokia pati kokybiška, kaip ir brangesnė kosmetikos prekė. Tad siūlome rinktis labiau Jums tinkančią prekę pagal jos sudėti. 

Kodėl nėra tam tikrų prekių testerių?
Stengiamės ir siekiame pateikti būtiniausių prekių testerius. Tačiau pasitaiko, kad gamintojai taip pat neturi testerių kai kurioms prekėms. Kai kurie gamintojai nepateikia testerių, nes jie gali tapti nehigieniški dėl dažno naudojimo, bandymo metu pernešamų bakterijų.

Kodėl ant prekių lietuviškas aprašas  yra pateiktas labai smulkiu šriftu?
Kadangi dažnai pati prekės pakuotė yra nedidelė, be to, privalome neuždengti produkto sudedamųjų dalių sąrašo, turime labai ribotą informacijos pateikimo plotą. Priklausomai nuo informacijos dydžio, priklauso ir aprašymo šrifto dydis. Jeigu svarbios informacijos yra daug, ji yra surašoma mažesniu šriftu. Tačiau visais atvejais EUROKOS prekių etiketės yra daromos pagal visus produktų ženklinimo reglamentus, įskaitant ir šrifto ant etiketės dydį.

Kodėl neturite tam tikrų paklausių prekių?
Stengiamės turėti visas populiariausias rinkoje prekes. Tačiau dėl didelės grožio prekių pasiūlos pasitaiko, kad negalime sutalpinti visų prekių parduotuvėse, ypač mažesnėse. Todėl turime atrinkti patį  geriausią ir tinkamiausią  asortimentą, kad patenkintume didžiausios dalies pirkėjų poreikius.

Kodėl iš asortimento pašalintos tam tikros pamėgtos prekės?
Prekės iš asortimento išimamos dėl kelių priežasčių - jos nepopuliarios Lietuvoje arba jų gamybą nutraukia gamintojas. Taip pat kartais pasitaiko, kad prekės neatitinka Lietuvoje kosmetikai keliamų reikalavimų, todėl pirkėjų saugumo labui šios prekės išimamos iš asortimento.

 

Prekių sudėtis ir galiojimo laikas

Iki kada galioja prekė?
Pagal Europos Sąjungos produktų ženklinimo standartus daugeliui kosmetikos gaminių galiojimui paženklinti yra naudojamas simbolis su dangtelio holograma. Tai vadinamasis laikotarpis nuo atidarymo. Ant hologramos (atidarytas kremo indelis) yra parašytas skaičius (šis nurodo, per kiek mėnesių rekomenduojama suvartoti priemonę) bei raidė M (24M, 12M ar 6M). Iki atidarymo kosmetikos priemonė gali būti laikoma priklausomai nuo jos tipo:

Kremo galiojimo laikas 6-15 mėn.
Toniko galiojimo laikas 12 mėn.
Veido gelio galiojimo laikas 12 mėn.
Toninio veido kremo galiojimo laikas 12 mėn.
Makiažo pagrindo galiojimo laikas 6-15 mėn.
Kompaktinės pudros galiojimo laikas 24 mėn.
Teptuko pudrai galiojimo laikas 5 metai.
Priemonių makiažui valyti galiojimo laikas 12 mėn.
Lūpų dažų galiojimo laikas 24 mėn.
Lūpų blizgesio galiojimo laikas 24 mėn.
Nagų lako galiojimo laikas 12 mėn.
Nagų lako valiklio galiojimo laikas 24 mėn.
Blakstienų tušo galiojimo laikas 6 mėn.
Kosmetinio pieštuko lūpoms, akims, antakiams galiojimo laikas 12-18 mėn.
Maskuojančio pieštuko galiojimo laikas 2-3 metai.
Akių šešėlių galiojimo laikas 2 metus ir ilgiau.
Riebaus pagrindo akių šešėlių ir skaistalų galiojimo laikas 6-12 mėn.
Skaistalų galiojimo laikas 24 mėn.
Veido ar kūno pienelio galiojimo laikas 12 mėn.
Veido ar kūno losjono galiojimo laikas 12 mėn.
Apsauginių priemonių nuo saulės galiojimo laikas 12 mėn.
Įdegimui skirtos kosmetikos galiojimo laikas 12 mėn.
Kvepalų galiojimo laikas 5 metai.

Kokia prekės sudėtis? Ar sudėtyje nėra parabenų?
Šią informaciją galima rasti ant pakuotės.

Ar produktas natūralus? Ar nėra kenksmingų priedų?
Jeigu etiketėje ant pakuotės yra rašoma, kad produktas yra natūralus, kad prekė yra ekologiška ir sertifikuota, tai parabenų tokiuose produktuose neturėtų būti.

Kodėl toks ilgas galiojimo laikas?
Galiojimo laiką apsprendžia produktų sudėtis bei produkto gamybos technologijos. Dažnai manoma, kad produktas, kuris galioja dvejus ar trejus metus, yra žalingas, nes turbūt sudėtyje yra daug nenatūralių konservantų. Tačiau tokia nuomonė yra klaidinga, kadangi kartais ir visiškai natūralus produktas gali turėti galiojimo terminą dvejus metus.

Kokia produkto konsistencija (jei pakuotė yra uždara)?
Produkto konsistencija yra standartinė, priklausomai nuo prekės rūšies. Tarkime nuo kiečiausios iki skysčiausios konsistencijos dėliojama: vaškas (itin kietas), sviestas (itin tirštas), serumas (tiršta želinė konsistencija), emulsija (vidutinio tirštumo želinė konsistencija), kremas (lengva kreminė), želė, losjonas (skysta kreminė), pienelis (itin skysta kreminė), tonikas (vandens konsistencijos).