Visais laikais moterys norėjo būti gražios ir patikti pačios sau bei aplinkiniams. Ir visais laikas moterys sugebėdavo greitai prisitaikyti prie situacijos ir atrasti būdų išlaikyti savo žavesį.

Tad nors karantino metu kirpyklos bei grožio salonai užvėrė savo duris, tačiau mes skubame Jums į pagalbą ir dalinamės patarimais, į ką reiktų atkreipti dėmesį dažant plaukus namuose, kad jaustumėtės lyg išėjusi iš grožio salono. Mes linkime Jums būti sveikoms ir gražioms šiuo laikotarpiu. Ir kad jau gavome citriną, tad darykime visos kartu iš jos limonadą ?


Paveiksliukas nerastas

1. Visų pirma – apsispręskite, kokios priemonės ieškote.

Trumpalaikiai dažai – mažiausiai įpareigojantys. Jie išsiplauna per maždaug dešimt galvos plovimų, tad jei efektas nesužavėjo, per daug ilgai su juo „draugauti“ neprivalėsite. Tačiau kadangi pusiau ilgalaikiuose dažuose nėra peroksido, amoniako, ar kitų stipriai plaukus paveikiančių medžiagų, jais negalėsite išgauti stipraus spalvos pokyčio –  jie tik sustiprina esamą spalvą ar pakeičia jos atspalvį. Rekomenduojame ryžtis eksperimentui ir išbandyti trumpalaikius plaukų dažus.

Ilgalaikiai dažai – daugiausiai pasiryžimo reikalaujanti priemonė. Tokių dažų poveikis nenusiplauna, jis gali būti pakeistas tik pakeistas kitais dažais. Tačiau jie tinkamiausi keičiant spalvą ar dažant žilus plaukus!
Rekomenduojame išbandyti mūsų naujieną - EMMEDI PROFESSIONAL HS MILANO plaukų dažus, kurie suteiks intensyvų atspalvį plaukams, blizgumą. Ilgai išliekantis atspalvis 100 procentų padengia žilus plaukus.


Paveiksliukas nerastas

2.  Tinkama spalva – bendros taisyklės

Pačiam natūraliausiam efektui nenutolkite nuo natūralios plaukų spalvos daugiau nei trimis tonais. Jei dvejojate, kokią spalvą pasirinkti, geriau rinkitės šviesesnę – patamsinti visada lengviau, nei pašviesinti, jei rezultatas netenkins.

Dar vienas dalykas, kurį reikėtų apgalvoti – pustoniai. Kaip ir Jūsų oda, plaukai taip pat turi pustonius (šiltus arba šaltus), ir plaukų dažuose esančios medžiagos juos atskleis. Pavyzdžiui, brunetės dažniausiai turi šiltus pustonius, todėl jų plaukai ryškiau nusidažo varinėmis, raudonomis spalvomis – turėkite galvoje, rinkdamosi spalvą!

Jei oda šviesi:
Venkite: tamsiai rudų (ir žinoma, juodų) atspalvių – jie tik pabrėš odos šviesumą, paraudimus, ir papilkėjimą.
Išbandykite: šviesiai kaštoninę ar medaus spalvas – tik nenušviesinkite per daug, nes prarasite veido bruožų ryškumą!

Jei oda vidutinio tamsumo:
Venkite:  varinių atspalvių, nuo jų veido oda gali atrodyti oranžinė, gelsva.
Išbandykite: tamsaus raudonmedžio atspalvius – jie sušildys veido odos spalvą, o su keliomis šviesesnėmis sruogomis – paryškins veido bruožus.

Jei oda tamsi:
Venkite: atspalvių, šviesesnių nei natūrali plaukų spalva, daugiau nei pora tonų – rezultatai gali atrodyti labai nenatūraliai, nedėrėti prie odos spalvos.
Išbandykite: keletą karamelės ar cinamono spalvos sruogelių – odos tonui sušildyti.


Paveiksliukas nerastas

3. Pasiruoškite priemones

  • Teptukas: idealus teptukas plaukų dažymui turėtų būti apie penkių centimetrų pločio.
  • Dubenėlis: dažų maišymui.
  • Segtukai: suskirstyti plaukus ir prilaikyti juos, dažant kiekvieną plaukų dalį atskirai.
  • Smulkios šukos su smailiu galu: jomis patogiausia skirstyti plaukus, o smulkūs dantukai tinkami dažams paskirstyti.
  • Du tamsūs rankšluosčiai - šluostės: vienas – apsisiausti apie pečius drabužiams apsaugoti, kitas – turėti netoliese, jei kur nors prisitaškytų dažų.
  • Veido tonikas su alkoholiu: juo lengviausia nuvalyti dažų likučius nuo odos.

4. Pamaitinkite plaukus

Juk nedažytumėte suskilinėjusios sienos, ar ne? Tad ir plaukus prieš dažant reikia pamaitinti. Jei plaukai sutrūkinėję, pažeisti, rizikuojate, jog dažai juos paveiks netolygiai, ir rezultatas bus „dėmėtas”. Tad likus dviems dienoms iki plaukų dažymo, padarykite jiems giliai maitinančią procedūrą, ir tuomet neplaukite galvos iki pat dažymo – natūralūs galvos odos išskiriami riebalai apsaugos ją nuo dažuose esančių stiprių medžiagų, galinčių suerzinti odą.

5. Išbandykite spalvą

Pats geriausias būdas žinoti, ar rezultatas bus tinkamas, bei nustatyti, kiek laiko išbūti užsitepus dažus – juos išbandyti ant mažo plaukų plotelio.

Pasitepkite vieną sruogą (geriausiai – tiesiai virš ausies, kad matytumėte, kaip spalva atrodo prie odos), ir palaukite 2/3 ant pakuotės rekomenduojamo laiko. Tuomet nuplaukite, pradžiovinkite, sruogą pridėkite prie balto rankšluosčio, ir matysite, ar spalva jau pakankamai intensyvi, ar reikia ją laikyti ilgiau. Taip nenusidažysite per daug tamsiai ar šviesiai.

6. Ir pagaliau dažymas!

Plaukų dažymą atlikite tik ant sausų plaukų - taip dažai geriau įsisavins į plaukus. Prieš pradedant, visų pirma patepkite veido odą prie plaukų augimo linijos, vazelinu – taip ant odos neliks dėmių.

Šukomis padalinkite plaukus į keturias dalis – tiesiai per vidurį, ir kiekvieną dalį per pusę. Susekite plaukų dalis segtukais. Dažykite kiekvieną dalį atskirai, o laiką pradėkite skaičiuoti tik padengusios visus plaukus.

Po dažymo stenkitės plaukų neplauti tris dienas – taip plaukų dažai ilgiau laikysis. Taip pat venkite karšto vandens – jis greičiau išplauna spalvos intensyvumą.


Paveiksliukas nerastas