Vyrišku žvilgsniu: MARBERT MAN CLASSIC priemonių apžvalga

Sveiki, šį kartą leidau savo antrajai pusei pasimatuoti apžvalgininko vaidmenį. Tiesa, jis savo įspūdžiais dalinosi tik žodžiu, viską surašyti vis tik teko man..:)) 

Taigi, vyriška nuomonė apie MARBERT MAN CLASSIC linijos kūno priežiūros priemones. 

MARBERT prekių ženklas jau daugiau nei 75 metus yra laikomas vokiškos kokybės ir prabangos simboliu. Jų asortimente gausu ne tik kūno, bet profesionalių veido priežiūros priemonių tiek vyrams, tiek moterims. Deividas gavo galimybę išbandyti vonios ir dušo želę, kreminį dezodorantą ir purškiamąjį dezodorantą. Mums abiem patiko priemonių aromatas. Jis buvo tarsi iš kitos kvapų gamos nei įprastai renkasi mano antroji pusė. Ši linija pasižymi rafinuotu medienos ir prieskonių aromatu. 

MARBERT MAN CLASSIC vyrų vonios ir dušo želė, Deivido nuomone, yra malonios tekstūros ir kvapo, pakankamai putojanti, o svarbiausia, jog pasižymi dideliu kiekiu – 400 ml. Daugiau nėra ir ką pridurti.

Pirmas įspūdis apie MARBERT MAN CLASSIC kreminį vyrų dezodorantą – hmm, koks įdomus. Ši priemonė išskirtinė tuo, jog pasukus ratuką, išsiskiria kreminės tekstūros dezodorantas, kurį reikia tepti ant odos. Moterims tai nėra naujiena, o štai vyras buvo nustebęs. Įprastai jis naudoja rutulinį ir purškiamąjį dezodorantą. Ši MARBERT priemonė Deividui labai patiko dėl švelnios tekstūros ir ilgalaikio nemalonaus kvapo neutralizavimo. Be to, dezodorantas nei kiek nedirgino odos, net ir užtepus jo po skutimosi.

Ne mažiau mano brangųjį nustebino ir MARBERT MAN CLASSIC NATURAL purškiamasis vyrų dezodorantas. Jis yra neaerozolinis. Tokį Deividas turėjo pirmą kartą ir priemonė paliko teigiamą įspūdį. Patogu naudoti, ne per daug intensyviai purškiasi, palyginus su aerozoliniu. Malonus dezodoranto kvapas ir gaivumo pojūtis ilgai išlieka. Ko vyrui daugiau reikia? :) Nuo savęs pridursiu, kad priemonės sudėtyje esantis bisabololis ypač tinka jautriai ar sudirgusiai odai, nes pasižymi raminamosiomis savybėmis. 

Tokia šį kartą glausta, vyriška apžvalga.

Linkėjimai,
@sakirovaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-03-30