Viktorijos atradimas: trio iš KINESSENCES

Kadangi mano plaukai yra ganėtinai ploni, man labai sunku rasti gerai maitinančias bei drėkinančias priemones, kurios neapsunkintų plaukų, neriebintų galvos skalpo, tačiau maksimaliai juos atkurtų. Pastaruoju metu išbandžiau labai daug produktų plaukams bei atradau sau naują prekės ženklą, kuris pilnai atitiko mano keliamus kriterijus ir net pranoko visus lūkesčius. Skaitom apie itin biudžetinį variantą, bet labai gerą rezultatą. Pažadu, liksite labai patenkintos.


Jei jums, kaip ir man, patinka rytietiški kvapai bei kosmetika su šiuo aromatu, tikėtina, kad ir jūs eisite iš proto dėl šios linijos kvapo. Būtent nuo pirmo aromato, prasidėjo mano meilė šiam prekės ženklui. Šiais  laikais vien tik gero kvapo, deja, nepakanka, todėl betyrinėdama produktus bei panaudojusi juos pakankamą laiką, supratau, kad ši linija yra sukurta man. Jau senokai taip nesidžiaugiau pagaliau atradusi kažką gero, todėl šiuo atradimu privalau pasidalinti ir su jumis. Kas ten žino, gal ir jūs jau seniai ieškote, bet vis neatrandate to pačio pačiausio produkto, kuris palengvins jums gyvenimą. ;)

Pats svarbiausias bei atsakingiausias žingsnis plaukų priežiūroje yra šampūnas. Geras šampūnas privalo gerai išplauti ne tik plaukus nuo dulkių, purvo ir kitų nesmagių dalykų, bet ir galvos odą. Neretai tokio tipo šampūnai dar labiau riebina skalpo odą, todėl jaučiamas nuolatinis riebumo pojūtis. Taip neturėtų būti, todėl jei turite tokį šampūną, po kurio jau sekančią dieną reikia plauti galvą, keiskite kitu. Kinessences šampūnas švelniai trenka ir drėkina plaukus. Jis palaiko natūralią galvos odos pH pusiausvyrą ir optimalų plaukų drėgmės lygį. Priemonė suteikia plaukams žvilgesio, spindesio bei atgaivina plaukų spalvą. Nors sudėtyje yra Kukui riešutų aliejaus, argano aliejaus, makadamijos riešutų aliejaus, vynuogių sėklų aliejaus, kamelijos arbatmedžio aliejaus, šampūnas absoliučiai neriebina, kas man buvo labai didelis bei geras netikėtumas, tobulai kvepia bei itin gerai išplauna plaukus.

Po šampūno, žinoma, naudoju Kinessences kaukę, kadangi plaukai yra šiurkštoki bei reikalauja papildomos priežiūros. Drėkinamoji ir maitinamoji plaukų kaukė atgaivina plaukus, suteikia jiems žvilgesio ir šilko švelnumo. Taip pat ji atkuria pažeistas plaukų skaidulas, stiprina ir apsaugo pažeistus plaukus. Ši kaukė su plaukais padaro tikrus stebuklus, kadangi jie lieka itin švelnūs ir lengvi, neapsunkinti bei žvilgantys. Kvapas toks pats nuostabus, sudėtis taip pat turtinga aliejų.

Minėtos kaukės poveikį dar labiau sustiprina Kinessences plaukų kremas, suteikiantis jiems ypatingo šilko švelnumo ir ryškumo. Jų tekstūra tampa dar lengvesnė ir elastingesnė.

Šis trio mane visiškai pavergė. Šiuo metu naudoju tik šiuos produktus, kadangi kiti turimi produktai tiesiog nublanksta prieš šią liniją. Labai gaila, kad šias priemones išbandžiau tik dabar, tačiau džiugina tai, jog pagaliau galiu nebeieškoti to, kas man iš tiesų tinka. Vienareikšmiškai, mano atradimas!

Viktorija iš Blogger Life

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.