Viktorija apie MARBERT veido priežiūros priemones

"Graži kaip visada, graži kaip niekada" - tokiu šūkiu vadovaujasi jau 75 metus Vokietijoje žinomas prekinis ženklas Marbert. Nemeluodama galiu pasakyti, kad šis prekinis ženklas buvo mano norų sąraše, tad be galo apsidžiaugiau iš Eurokos gavusi pasiūlymą išbandyti tris pasirinktas šio brando priemones. Mano pasirinkimas - odos drėkinimo priemonės, kurių mano odai TAIP reikėjo ir paakių bei blakstienų serumas, nes kas gi nenorėtų ilgų bei tankių blakstienų ir amžinai jaunos paakių odos? :)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marbert 24H Aqua Booster drėkinamoji želė - kremas sukurtas mišriai ir riebiai odai prižiūrėti. Priemonės sudėtis papildyta veikliųjų medžiagų deriniu: Aquapront + didelės molekulinės koncentracijos hialurono rūgštis + vitaminas B3, kuris didina odos drėgmės kiekį net 24 val. Švelni gaivinamoji želė - kremas akimirksniu įsigeria į viršutinius odos sluoksnius drėkindamas ir išlaikydamas būtiną drėgmės kiekį visą dieną. Taip pat ši priemonė didina odos atsparumą, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, glotnina odą, gerina jos struktūrą, atgaivina bei suvienodina odos atspalvį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drėkinamojo serumo sudėtis taip pat papildyta veikliųjų medžiagų deriniu, kuris didina odos drėgmės kiekį. Koncentruotos veikliosios medžiagos užtikrina intensyvų ir gilų odos drėkinimą. Serumas neapsakomai greitai susigeria į odą ją atgaivindamas, padidindamas atsparumą, stiprindamas bei drėkindamas iš vidaus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Youthnow paakių ir blakstienų serumas lėtina odos senėjimą bei skatina odos ląstelių atkūrimą ir blakstienų augimą. Serumo sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios atkuria ir atgaivina odą. Kaip dėl blakstienų augimo - aš nežinau (reiktų ilgiau panaudoti šį serumą, kad pasakyčiau), bet galiu tik patvirtinti, kad šis serumas nepaprastai gerai sudrėkina paakius bei akivaizdžiai sumažina matomas raukšlytes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naudojant šias priemones mano oda akivaizdžiai tapo pripildyta drėgmės, švelnesnė ir minkštesnė. Sumažėjo odos šerpetojimas bei mažos raukšlytės, atsiradusios dėl drėgmes trūkumo. Galiu drąsiai teigti, kad tai vienos geresnių priemonių odos drėkinimui, kokias tik esu bandžiusi.

Su meile,

Viktorija

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.