Viktorija Andriukaitienė: naujas prekės ženklas BAIJA

Merginos, ar mėgstate namų kvapus? Nežinau kaip jūs, bet aš juos dievinu. Eurokos parduotuvėse atsirado man visai negirdėtas bei nebandytas prekės ženklas BAIJA, kuris siūlo kūno, plaukų priežiūros priemones bei namų kvapus. Iš pakuočių atrodo įspūdingai, todėl labai jau knietėjo pačiupinėti produktus iš arčiau bei įsileisti į savo namus truputis naujovių.

 

 

Kiekvienos BAIJA priemonės kvapas ir tekstūra sukuria savitą emociją ir pasakoja savo istoriją, o spalvingi ir išskirtiniai pakuočių dizainai kviečia pasinerti į kvapų, prisiminimų, emocijų ir nuostabių potyrių pasaulį. Kūno priežiūros priemonių sudėtyje yra mažiausiai 96% natūralių ingredientų, nėra parabenų bei fenoksietanolio. Be to, BAIJA gaminiai nėra testuojami su gyvūnais ir tinka veganams.

 

 

Man išbandyti atiteko BAIJA SO LOUCURA kolekcija, kuri pasižymi galingomis ir gurmaniškomis citrinų ir pasiflorų natomis. Šis kvapas iš tiesų yra labai stiprus, todėl jei nemėgstate citrusinius aromatus, jis ne jums. Tačiau, jei pavargote nuo saldžių kvapų ir norite kažko su rūgštele - puikus variantas. Mano skonį jūs žinote, esu absoliuti vanilės, muskuso, ambros fanė, todėl ši linija ne mano uoslei. Panaršiusi radau informacijos, kad BAIJA turi labai daug skirtingų linijų su skirtingais kvapais, todėl esu įsitikinusi, kad rasčiau labiau artimą sau kvapą. 

Nepaisant to, kad So LOUCURA aromatas yra ne mano, aš įvertinau produktų kokybę. Kvapai labai gerai laikosi. Iš tiesų, nesitikėjau tokio gero išsilaikymo, todėl šioje vietoje kokybe abejoti nereikėtų. Kūno kremas bei dulksna labai gerai atsiskleidžia naudojant kartu, atrodo, kad aromatas tiesiog lydi tave visą dieną. Be to, pažiūrėkite kaip gerai produktai atrodo. Jie tikrai taps ne tik namų puošmena bei akcentu, bet ir gražia detale interjere ar mėgiamu ritualu. Siūlau pasižvalgyti bei atrasti savo kvapą, kuris būtų malonus jums, pažadu, kad BAIJA jūsų nenuvils. 

 

Linkėjimai,

@viktorija_andriukaitiene

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-22