VeniVidi.lt: ruošiamės žiemai su „Geomar“ priemonėmis

Turbūt frazė „vasaros kūnas“ jau gerai visiems pažįstama. Tačiau aš laikausi tos nuomonės, kad savo kūnu rūpintis reikia visais metų laikais, ne tik tada, kai jį „eksponuojame“ paplūdimyje. Ir kūno odos puoselėjimas man neatsiejamas nuo šveitiklių ir aliejų.

Visgi, sezoniškumas vyrauja ir mano vonioje. Vasarą man svarbu paruošti odą depiliacijoms ir savaiminiam įdegiui. Rudenį ir žiemą aš kovoju su sausumu, be to skundžiuosi sausa pėdų, alkūnių ir net kelių oda. Kokie mano triukai kovoje su šiomis problemomis? Aliejingų šveitiklių ir papildomų aliejų derinys ir aš čia nežinau geresnio pagalbininko, nei produktai iš GEOMAR.

 

 

GEOMAR SUGAR DRENANTE ir GEOMAR THALASSO PURIFICANTE kūno šveitikliai

Aš esu ištikima „Geomar“ produktų gerbėja ir bandžiau daugelį jų druskos šveitiklių. Pastarieji – vieninteliai, kurie dar nesilankė mano vonioje.

Galiu pasakyti, kad abu tobuli: aliejingi, puikiai šveičia, gardžiai kvepia, palieka aliejingą odą, tad po jų nereikia papildomų kremų.

Kaip jau minėjau, dažna su šildymo sezonu susijusi problema, yra beprotiškas odos sausėjimas. Žinoma, galima įsigyti gerą kūno kremą, tačiau pasakysiu paslaptėlę: tepk netepęs, jei oda nėra paruošta, tai efekto nebus. Bet koks kremas ar aliejus geriau įsisavina, kai pašaliname negyvos odos ląsteles. Štai tam ir reikalingi šveitikliai! Jei jūsų oda yra normali, tai labiau tiks GEOMAR THALASSO PURIFICANTE. Jei itin sausa – rinkitės GEOMAR SUGAR DRENANTE, todėl, kad jis riebesnis, truputį švelnesnis odai ir labai gerai maitina.

Visi „Geomar“ šveitikliai būna susisluoksniavę. Tai normalu. Prieš naudojant tereikia išmaišyti masę pridėta mentele (man ji nelabai patogi) ar mediniu pagaliuku. Tada ta pačia mentele kabinkite mišinį, uždėkite jo ant odos ir rankomis švelniai masažuokite šveičiamą vietą. Nereikia spausti ar elgtis grubiai, šveitiklis visą darbą nudirbs už jus. Ypatingą dėmesį skirkite alkūnėms, keliams, pėdoms. Jei jos tokios sausos kaip mano, tai palikit šveitiklį kelioms minutėms – įsigėrę aliejai suminkština suragėjusį sluoksnį. Tada aš imu dar masės ir švelniai viską nušveičiu.

Be nepatogios mentelės aš nerandu jokio minuso, man „Geomar“ yra patys geriausi produktai, kuriuos naudoju visais metų laikais. Vasarą po jų netepu jokių aliejų ar kremų, o šiuo metu oda rūpinuosi labiau ir derinu net kelis produktus. Vienas jų – aliejus.

 

 

GEOMAR natūralus kūno aliejus

Geomar produkto sudėtis natūrali ir minimali – stikliniame buteliuke slepiasi migdolų aliejus. Tai vienas dažniausiai kosmetikoje pasitaikančių aliejų, pasižymintis minkštinančiomis ir maitinančiomis savybėmis. Jis tinka visų tipų odai.

Šiaip kūną aš tepu sausais aliejais arba kremais, tačiau problemines vietas, tas minėtas alkūnes ir pėdas, mėgstu palepinti tirštesniais produktais, kurie neįsigeria labai greitai, todėl galima ilgiau masažuoti. Būtent toks yra Geomar produktas, kuris, beje, masažui tikrai labai tinka. Aš dar naudoju ir lūpoms, bei plaukų kaukėms.

Daug nereikia, vos kelių lašų. Taigi, šis mano tekstas yra priminimas, kad kūnu reikia rūpintis ne tik vasarą. Visi norime švelnios odos, o šiurkšti ir pleiskanojanti tikrai nepageidaujamas svečias. Jį išprašyti padės „Geomar“. Atsiliepimas skamba labai teigiamai, bet šiuos produktus naudoju nuolat, mėgstu ir tikrai negaila gerą daiktą girti :)

 

 

Linkėjimai,

Salomėja iš Venividi.lt

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-11-05