VeniVidi.lt: "Emmedi HS Milano" priemonės plaukams

EUROKOS asortimentas mane kas kartą nustebina. Regis, esu jau viską apžiūrėjusi ir iškilnojusi, bet tik nusisuku ir atsiranda naujovių. Mano aistra yra plaukų priežiūros priemonės ir visada esu pasiruošusi išbandyti kažką naujo. Šį kartą vonioje apsistojo žalieji EMMEDI HS MILANO buteliukai.

EMMEDI HS MILANO - itališka, net kelias linijas siūlanti kompanija. Aš išmėginau porą kasdienės DAILY USE ir tris glotninamosios ANTI-FRIZZ linijos produktus.

EMMEDI HS MILANO ANTI - FRIZZ plaukų šampūnas,

EMMEDI HS MILANO ANTI - FRIZZ plaukų kaukė,

ir EMMEDI HS MILANO ANTI - FRIZZ plaukų serumas

Pasakojimą pradėsiu nuo ANTI-FRIZZ serijos priemonių. Man jos itin aktualios. Kodėl? Mano plaukai yra natūraliai banguoti, labai stori, dažyti, pažeisti, todėl, dėl visų šių ypatybių, linkę pūstis bei šiauštis. Kiekvienas produktas, kuris žada glotninimą turi atsidurti mano vonioje!

EMMEDI HS MILANO šampūnas supiltas į litro talpos butelį su dozatoriumi. Užteks ilgam! Tik reikėjo sugalvoti, kur gi šį apgyvendinti. :) Priemonės kvapas žolinis su citrinų priemaišomis. Stiprus. Sudėtis be aršiausių SLS ir SLES, tačiau šampūnas potoja labai gerai net ir pirmą kartą trenkant galvą. Išplauna švariai, tačiau nesausina ir plaukai net lieka šiek tiek slidoki. Tad tikrai atitinka “anti-frizz” tipą ir nepatiks riebių plaukų savininkėms. Bet gi jos tokio ir nesirinktų, tad ramu. Beje, galvos nedirgina, kas irgi labai svarbu.

Kaukei būdingas tas pats kvapas. Ji nėra labai tiršta, tad plaukai lengvai pasidengia. Laikau 10 minučių. Po jų bangos yra neapsakomai švelnios, bet nėra nutemptos žemyn ir apsunkintos. Tad sakyčiau ši kaukė galėtų patikti ne tik garbanėms, bet ir visiems norintiems suvaldyti vėlimąsi bei šiurkštumą.

ANTI-FRIZZ serumas kėlė didžiausią mano smalsumą. Labai mėgstu išbandyti nenuplaunamas priemones. Produktas yra purškiamas, tačiau tai ne skystis. Labiau primena lengvą kremą. Patiko, kad dozatorius serumą skleidžia gana plačiai, tad galima purkšti tiesiai ant plaukų, nors aš labiau mėgstu spustelėti dozę į delną, o tada gniaužyti bangas. Kvapas gerokai stipresnis nei šampūno ir kaukės, ilgiau išlieka. Serumas padeda suvaldyti bangas, jos džiovinamos išlieka glotnesnės, tačiau, tiesą sakant, po kaukės net nelabai reikia papildomų priemonių. Tiesa, išbandžiau jį ir po plovimo su kitos rūšies produktais, va tada labiausiai ir pasiteisino. Sausų plaukų purkšti nerekomenduoju, nes lengva padauginti ir sukelti nešvaros jausmą.

EMMEDI HS MILANO DAILY USE plaukų kondicionierius ir EMMEDI HS MILANO DAILY USE plaukų tonikas

Man labai patiko ANTI-FRiZZ kaukė, bet gi ją rekomenduojama naudoti tik kartą-du per savaitę. Kitiems plovimamas (o aš tą darau kas dieną) geriau rinktis kondicionierių. Kadangi anos serijos balzamo nebuvo, pasirinkau kasdieninį iš DAILY USE serijos.

Aromatas tas pats, būdingas visiems produktams. Konsistencija lengvesnė nei kaukės. Poveikis juntamas: kaip mat sušvelnina plaukus, juos tampa lengviau iššukuoti ir malonu liesti. Visgi rezultatas ne toks efektyvus, kaip po kaukės. Tad nujaučiu, kad balzamas tiks daugumai plaukų tipų. Beje, butelis irgi litro talpos, tad net neįsivaizduoju, kiek užtruksiu, kol baigsiu. :)

Plaukų tonikas mane suglumino. Nei užklijuotame vertime, nei el. parduotuvėje nėra parašyta, ką jis daro. Tik nurodyta, kad tinka kasdienei priežiūrai ir naudojimo būdas. Teko paskaityti gamintojo puslapyje, kuriame teigiama, kad priemonė plaukus švelnina, drėkina ir neapsunkina, padeda išlaikyti sveikus. Tai purškiamas produktas, kurį reikia naudoti ant drėgnų, išplautų plaukų. Kvapas stipresnis nei plovimo produktų. Pagrindinė akivaizdžiai pastebėta savybė - po toniko plaukai įgauna papildomo blizgesio. Liuks.

Apibendrinimas. Kasdienė linija man pasirodė nebloga, tačiau kažkaip ypatingai pagirti kaip ir negaliu. Tačiau aš įsimylėjau ANTI-FRIZZ priemones, o ypač kaukę. Jau seniai garbanos neatrodė taip savo vietoje, glotnios ir blizgios. Džiugina ir geras kainos, kiekio bei kokybės santykis.

Linkiu ir jums atrasti savo produktus,

Linkėjimai,

Salomėja iš Venividi.lt

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.