VEGAN rankų kremas ir kūno priežiūros priemonės, kurios man patiko! Indrė dalinasi VANDINI priemonių apžvalga

 

Šįkart ant mano odą puoselėjo Vokietijoje sukurtos VANDINI prekės ženklo priemonės. Kas mane labių labiausiai džiugina, maloniai stebina, jog šis brandas buvo sukurtas Vokietijoje gyvenančios šeimos, kuri myli gyvūnus, todėl nei viena priemonė nėra testuojama ar kitaip išbandoma ant gyvūnų, produktai pritaikyti veganams, patikrinti dermatologų, neturi silikonų, parabenų bei mineralinių aliejų, kurie ilgainiui naudojant uždaro mūsų poras, neleidžia odai kvėpuoti ir ją visaip kitaip dirgina.   

Turėjau progą šiais produktais mėgautis daugiau nei dvi savaites, todėl tikrai susidariau puikią nuomonę tiek apie VANDINI prekės ženklą, tiek apie priemonės. Trumpai aprašysiu tris produktus, kuriuos teko naudoti, o išbandyti turėjau galimybę šiuos: maitinantį kūno losjoną, rankų kremą bei kūno prausimosi priemonę.

 

Kūno prausimosi priemonė

Dušo želė turi labai subtilų bijūnų žiedų kvapą, kuris man šiek tiek primena vyšnių uogienę ir nukelia į vaikystę, pas mamą. Dušo želė sudėtis turtinga, į ją įeina rožių žiedų vanduo, bijūnų ekstraktas, argano aliejus ir NUTRI kompleksas su taukmedžio aliejumi ir betainu, kuris saugo odos barjerą, linkusį į sausumą. Galiu pastebėti tai, jog ši prausimosi priemonė pastebimai gerai maitina odą, nesuteikė nemalonaus pojūčio po nusimadymo, todėl ji nukeliavo į mano mėgstamų priemonių kampelį namuose ir yra toliau naudojama!

 

Kūno losjonas

Ši priemonė buvo mano geriausias atradimas po intensyvių maudynių tiek jūroje, tiek vonioje. Losjono konsistencija labai maloni – nėra riebi, jog paliktų baltą šydą užsitepus ant odos ir nėra per daug lengva, jog net nepajustum, kad kažką užtepei ant odos. Kvapas nuostabus, nors sudėtyje ir turi argano aliejaus, tačiau neturi riebumo ir nepalieka ant kūno riebalo, tačiau gyvybės, blizgesio ir primaitinimo odai suteikia su kaupu! Kaip jau supratote – dar vienas favoritas!

 

 

Rankų kremas

Daug apie priemonę neišsiplėsiu, kadangi sudedamosios dalys yra labai panašios, o gal net identiškos, kaip kūno losjono. Rankų kremo konsistencija yra šiek tiek „šlapesnė“, bet nevandeninga, labai greitai įsigeria į rankų odą, palieka jas nepaprastai skaniai kvepiančias ir švelnias, švelnias... Kadangi aš pati neturiu problemos su rankų oda, jos nėra labai sausos, todėl ne visuomet ir naudoju rankų kremus, bet šis, manau, tikrai bus ne kartą naudojamas mūsų šeimoje!

Taigi, mielososios, tikiuosi, jog lepinotės ne tik pačios, bet ir lepinote savo odą, na, o jeigu oda nebuvo jūsų prioritetas kurį laiką ir dabar ieškote būdų bei priemonių kaip tą odą atgaivinti – tikrai rekomenduoju išbandyti priemones, kurių sudėtis yra nepaprastai turtinga ir gera, o produktų kaina įspūdingai nedidelė.

 

 

Kaip ir visuomet visas prekes galite rasti tiek fizinėse, tiek elektroninėje EUROKOS parduotuvėje.

Na, o daugiau mano grožio produktų apžvalgų galite rasti Instagram paskyroje @indresreikalai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-09-21