Sveikos odos paslaptis su Physicians Formula!

Sveikos, merginos!

Kad ir kaip laukėme, tačiau panašu, jog senoji, tikroji, lietuviška žiema visgi pas mus pasirodyti tikrai neskuba. Tačiau, norime to ar ne, dirbtinis šildymas visgi karaliauja visuose namuose, viešose vietose ir nejučia pastebime, jog mūsų oda pradeda sausėti, tampa tarsi pilka ir be gyvybės. Nežinome ko griebtis, o ypač sausiaodės, kurioms šis laikotarpis ypač sudėtingas.

Į sausiaodžių gretas po daugelio metų įstojau ir aš – visą gyvenimą turėdama itin riebią odą ir atradusi jai geriausias priemones, staiga nebesuprantu, kaip tvarkytis su sausos odos problemomis, o ypač nėštumo metu, kai norisi kažko natūralesnio, nealergizuojančio ir sveikesnio odai.

Ir kaip nustebau, kai mano mylimas prekinis ženklas Physicians Formula Lietuvoje pristatė naujieną – odos priežiūros priemones! Jau seniau užsienio kanaluose matydavau, kad jos susilaukia vis daugiau simpatijų, tad sulaukus jų Eurokos, iš karto puoliau bandyti.

 

Pirmoji priemonė - PHYSICIANS FORMULA BRIGHTENING TRIPLE ROSE veido molio kaukė. Intensyvią veido odos priežiūros rutiną visuomet pradedu nuo veido kaukės (jei tuo metu ant veido nėra makiažo). Ši veido kaukė skirta paskaistinti odą, atgaivinti jos toną bei suteikti papildomo drėkinimo. Kas svarbu mišrios odos savininkėms – ją galima maišyti su kita Physicians Formula veido kauke, skirta gilesniam veido valymui.

Kas nustebino mane? Pakuotė. Išsukamas kaukės buteliukas, keli brūkšniai ant veido, paskirstymas pirštų pagalvėlėmis ir vualia – jokių teplionių, lašėjimų ir ypatingai patogu įsidėti į kelionę! Pripažinsiu, tokio koncepto veido kaukių nėra tekę matyti, tad toks sprendimas maloniai nustebino. Kitas malonus dalykas (tačiau skubu pabrėžti, ne visiems) yra veido kaukės kvapas. Jei nesate rožių kvapo mėgėja, laikant veido kaukę jums tai gali įkyrėti. Kaukės konsistencija kreminė, šiek tiek linkusi padžiūti ant veido, tačiau netraukia bei palieka odą šilko švelnumo. Ar matau itin ryškų skirtumą? Manau kaukę reaguliariai reikia naudoti bent gerą mėnesį, kad pamatytum tikrą jos efektą, tačiau ryte veido oda buvo prisotinta ir matomai putlesnė.

 

Antroji priemonė - PHYSICIANS FORMULA ROSE ALL DAY serumas. Su serumais savo pažintį pradėjau jau tuomet, kai dar vargau su riebia veido oda. Jai pakitus, ieškojau drėkinančio bei skaistinančio serumo, kuris atgaivintų ir prisotintų mano veido odą. Laimei, jau nuo pirmo šio serumo panaudojimo supratau, kad turiu visišką savo favoritą. Visų pirma – pakuotė bei kvapas. Taip, aš esu iš tų žmonių kuriems svarbu reprezentacinė prekės išvaizda bei jos kvapas. Šis serumas – tobulai atitinka visus mano sugalvotus kriterijus. Ir kaip bebūtų keista, jis visiškai nekvepia rožėmis! Saldus bei jaukus aromatas neišlieka ant veido odos, bet kvepia labai maloniai! Antra – šio serumo konsistencija bei spalva. Spalva? Ji holografinė! Esu pratusi prie permatomų serumų, tad išspaudusi ant delno šį, šiek tiek nusigandau – balkšvos spalvos su gausybe žėrinčių dalelių, kurios, galvojau, tikrai matysis ant veido odos ir neįsigers. Kaip aš klydau! Veidas akimirksniu tampa sudrėkintas, o žėrutis gražiai paskaistina veido odą. Šis serumas – be aliejaus, tad puikiai tiks visų tipų odai, prieš makiažą, prieš veido kremą (nepamirškite, jog serumą būtina užrakinti veido kremu, nes jis garuoja), ar po veido kaukės. Vienareikšmiškai, jau matau, kad šis veido serumas taps mano 2020 veido priežiūros favoritu.

Merginos, jei jau esate pamėgusios Physicians Formula kosmetiką, nepraleiskite progos suteikti šansą ir jų veido priežiūros priemonėms – pažadu, Jus gali maloniai nustebinti. Priemonės nesukelia alerginės reakcijos, tinka jautriai, sausai odai, tad šiuo periodu jos gali tapti geriausiomis Jūsų draugėmis!

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt


Paskelbta: 2020-02-13