Sveiki ir žvilgantys plaukai su EMMEDI HS!

Sveikos merginos, šiandien apžvelgsime Emmedi HS Milano plaukų priežiūros priemones, skirtas silpniems plaukams. Tikriausiai ne paslaptis, kad sveiki, ilgi ir žvilgantys plaukai yra kiekvienos merginos svajonė, todėl šiandien ir aptarsime priemones, kurios gali pagerinti mūsų plaukų būklę.

Trumpai apie mano plaukus: mano plaukai visuomet buvo ilgi, niekada jų nekirpdavau drastiškai, tačiau žinojau, kad ilgi plaukai reikalauja daugiau priežiūros. Jie yra ploni, bet tankūs, šaknys linkusios labai greitai riebaluotis, tačiau didžiausia problema yra jų vėlimasis. Kokių tik priemonių nuo vėlimosi nesu išbandžiusi... Vonioje stovi dešimtys buteliukų, skirtų mažinti plaukų vėlimąsi, ir atrodo jau atrandu savo mėgstamiausius produktus, tačiau jų efektas išlieka trumpai ir vėl pasineriu į paieškas. Na, ir po ilgų paieškų daviau šansą nematytoms plaukų priežiūros priemonėms iš Emmedi HS Milano. Pasirinkau liniją su keratinu, kuri yra skirta silpniems plaukams ir, atvirai pasakius, negalvojau, kad mano plaukai gali taip gražiai atrodyti. Nemeluosiu, ilgai dvejojau, ar mano riebioms šaknims tiks priemonės su keratinu ir jos nepadarys mano plaukų dar labiau sulipusių, tačiau nuomonę apie HS Milano produktus su keratinu pakeičiau jau po pirmojo naudojimo :)

Apie Emmedi HS Milano

Tai visapusiška plaukų priežiūros priemonių linija, kurioje rasite tinkančią priemonę kiekvienam plaukų tipui ir kiekvienam norimam rezultatui. Asortimente rasite priemones, kurios pagamintos Italijoje. Ir, kas svarbiausia, visos priemonės yra be SLS, SLES, parabenų, silikonų ir kitų žalingų medžiagų.

Taigi, pakalbėkime apie kiekvieną produktą atskirai :)

EMMEDI HS MILANO RESTRUCTURING KERATIN plaukų šampūnas 1000 ml

Daugelis žmonių yra susiskirstę į dvi komandas. Vieni sako, kad svarbiausias plaukų priežiūros priemonių rutinoje turi būti šampūnas ir į jį reikia investuoti daugiausiai, kiti sako, kad šampūnas turi atlikti tik plaukų išplovimo pareigas ir daugiausiai investuoti reikia į kondicionierius ir plaukų kaukes. O aš vis dar klaidžioju tarp šių dviejų grupių ir negaliu apsispręsti, kuri komanda yra teisi.  Esu išbandžiusi daug įvairių šampūnų, vieni po plovimo plaukus paverčia švelniais, kiti šiurkščiais. Pirmą kartą išbandžius HS Milano šampūną, apėmė toks keistas švaros jausmas, kad net nemoku apsakyti. Plaunant plaukus šaknys tiesiogine ta žodžio prasme „girgždėjo“, ir šis garsas bei jausmas leido suprasti, kad šis šampūnas mano šaknis tikrai išplovė. Priemonė lengvai putojo, buvo lengva paskirstyti per visus plaukus, kvapas primena žoleles ir vaisius, tačiau nėra aštrus ir nosies neriečia. Tad šis šampūnas keliauja į mano mėgstamiausių sąrašą.

EMMEDI HS MILANO DAILY USE plaukų kondicionierius 1000 ml

Kondicionierių privalau naudoti kiekvieną kartą, kai plaunu savo plaukus. Tad šį kartą išbandžiau plaukų kondicionierių, kurį gali naudoti nors ir kiekvieną dieną po plovimo. Kondicionieriaus konsistencija yra skysta, tačiau 1000 ml talpos butelis yra su dozatoriumi, tad pilnai gali kontroliuoti, kiek priemonės tau reikės. Kvapas daug saldesnis negu šampūno ir jis tikrai ilgam išlieka plaukuose. Gamintojas rašo, kad kondicionierių reikia laikyti apie 3 min., tačiau kartais palaikau ir ilgiau. Rezultatas: glotnūs ir be proto žvilgantys plaukai, labai lengvai išsišukuoja, mažiau veliasi.

EMMEDI HS MILANO RESTRUCTURING KERATIN plaukų kaukė 500 ml

Šią plaukų kaukę naudoju vieną kartą į savaitę, kai norisi papildomos drėgmės ir švelnumo. Konsistencija nėra labai tiršta, tad puikiai pasidengs per visą plaukų ilgį. Kvapas primena šampūno, tačiau kiek saldesnis ir tikrai yra malonus. Rezultatas: be proto švelnūs ir sveikai atrodantys plaukai, lengvai besišukuojantys ir maloniai kvepiantys. Mažas triukas, kaip labiau suaktyvinti kaukės efektingumą: išsiplovus plaukus šampūnu, juos švelniai nusausinti rankšluosčiu ir tik tuomet tepti plaukų kaukę. Kaukė daug geriau įsigers į plaukus, negu ją užtepus ant vandeniu permirkusių plaukų.

EMMEDI HS MILANO RESTRUCTURING KERATIN plaukų serumas 125 ml

Visuomet po plaukų plovimo stengiuosi naudoti įvairius plaukų serumus. Daugelis iš jų, deja, mane nuvilia, nes sulipina plaukus arba juos be proto suriebaluoja ir tenka iš naujo juos plauti. Tačiau šis serumas neatlieka kažkokių papildomų funkcijų ir neapkrauna plauko papildomu kiekiu produkto, o jis tik sustiprina ir palaiko atkuriamojo šampūno ar plaukų kaukės poveikį. Didelis pliusas, kad dozatorius purškia labai lengvą ir plačią dulksną, tad kelių paspaudimų užteks padengti visiems plaukams. Asmeniškai man, vienintelis minusas yra jo kvapas, jis yra aštriausias iš ankščiau minėtų produktų ir labiausiai kvepiantis žolelėmis. Žinoma, čia skonio reikalas, kas nepatinka man, gal patiks kitam.

EMMEDI HS MILANO SHINY MODELLING plaukų vaškas 100 ml

Na ir paskutinė mano priemonė iš HS Milano yra plaukų vaškas. Esu iš tų merginų, kurios nemėgsta galvos plauti kas dieną. Plaukus plaunu į savaitę 2-3 kartus, o per tuos tarpus visuomet plaukus nešioju surištus. Esu didelė mėgėja taip vadinamos „arklio uodegos“, todėl tam ir pasirinkau HS MILANO SHINY MODELLING plaukų vašką, kad susirišusi plaukus visuomet galėčiau suvaldyti savo „antenas”, kurios nesusiriša su kitais plaukais. Vaškas yra bespalvis, kvapas primena vyriškus kvepalus. Pati priemonė tikrai stiprios fiksacijos ir mano „baby hair“ būna suvaldyti visai dienai. Taip pat puikiai tinka norint sustiprinti garbanas ar bet kurią kitą šukuoseną, bei suteikia gražų spindesį plaukams.

Apibendrinant visus produktus, likau nustebinta rezultatu. Panaudojus visas priemonės plaukai po plovimo niekada nebuvo sulipę, jie kaip tik buvo gražiai papūsti nuo šaknų, o per visą plaukų ilgį buvo be proto švelnūs ir žvilgantys. Kainos ir kokybės santykis yra kažkas WOW, už mažą kainą gausite ne tik kokybiškus produktus, bet ir didelį jų kiekį.

Merginos, rūpinkimės savo plaukais, nes jie yra tarsi mūsų karūnos, kurių niekada nenusiimame :)

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų kartų :)

Linkėjimai,

Karolina

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.