Sveikesnė šypsena su SMILELAB!

Tikriausiai nesuklysiu sakydama, kad sveiki, prižiūrėti dantys – vienas pirmųjų akcentų, į kurį atkreipiame dėmesį bendraujant su žmonėmis. O, turbūt, daugelis iš mūsų norime ne tik sveikų, tačiau ir baltų, estetiškai atrodančių dantų. Būdų, kaip turėti akinančiai baltą šypseną yra daugybė, tačiau neretai „kandžiojasi“ tokių paslaugų kainos. Tad kodėl gi nepabandžius pigesnės alternatyvos – balinamųjų dantų priemonių tiesiog namuose? Kaip tik apie jas šiandien ir papasakosiu.

Išbandžiau SMILELAB dantų balinimo rinkinį, kurį sudaro:

SMILELAB FLASH SPEED WHITENING dantų balinimo juostelės

SMILELAB FLASH SPEED WHITENING dantų pasta

SMILELAB FLASH ADVANCED TEETH WHITENING dantų šepetėlis

SMILELAB – tai 2008 m. jaunų stomatologų sukurta kosmetikos kompanija, siekianti tobulumo dantų grožio ir higienos srityje. Tai – novatoriškas prekės ženklas, ypatingą dėmesį skiriantis dizainui, funkcijai ir kokybei.

 

Apžvalgą pradėsiu nuo dantų balinimo juostelių. Rinkinį sudaro 10 pakuočių su viršutinių ir apatinių dantų balinimo juostelių bei dėklas joms laikyti. Juostelės ant dantų užsideda be galo paprastai, yra gausiai padengtos balinamuoju geliu ir puikiai prisitvirtina. Jas rekomenduojama ant dantų palaikyti apie 15-20 minučių, kuo aš ir vadovavausi. Juosteles naudodavau maždaug kas antrą dieną, kad nesukelčiau per didelio dantų jautrumo, nes labai minimaliai, tačiau po kiekvieno juostelių panaudojimo dantys šiek tiek pajautrėdavo. Džiugu tai, kad itin trumpam laikui. Efektas pradėjo matytis maždaug nuo 5 pakuotės juostelių, todėl neišsigąskite, jei šypsena netaps holivudine vos po pirmojo panaudojimo. :) Žinoma, tokio baltumo šypseną išgauti vien tik naudojant balinančias dantų juosteles, vargu ar iš viso įmanoma. Mano pačios dantys taip pat pašviesėjo minimaliai, tačiau rezultatas tikrai tenkino, o efekto, lyg išbalinus dantis lazeriu, tikėtis naivu. Mano manymu, šios dantų juostelės yra puikus pagalbininkas palaikyti dantų spindesį po rimtesnių balinimo procedūrų arba kaip prevencija, kad dantys netamsėtų labiau. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į tai, ką valgome bei geriame, nes nuolat vartojant kavą ar raudoną vyną, efekto nepastebėsime net po 100 pakuočių balinančių juostelių. :)

 

Kalbant apie balinamąją dantų pastą: kvapas ir skonis gaivus, tačiau ne mėtinis, gal labiau citrusinių vaisių. Ją naudodavau valantis dantis ryte, o taip pat ir vakare, po balinamųjų juostelių naudojimo. Apie dantų pastas turbūt neverta tuščiažodžiauti – ir taip visi žinome jų funkcijas, o ši pasta funkciją atliko puikiai. Po jos naudojimo dantys švarūs, gaivūs, o ji dar ir balinamoji, kas padeda palaikyti su juostelėmis pasiektą rezultatą.

 

Balinamąjį dantų šepetėlį labiau apibūdinčiau kaip balinamąją lazdelę dantims. Taip, jos gale yra šereliai, tačiau suklysime galvodami, kad tai įprastas, dantų valymui skirtas šepetėlis. Ši lazdelė – tai papildoma balinamoji priemonė, kurią itin patogu naudoti skubant ar tiesiog nesant namuose. Lazdelę reikia pasukti, kol jos gale pasimatys balinamasis skystis, o tuomet juo reikia tepti sausų dantų paviršių ir palaikyti 60 sekundžių. Po procedūros rekomenduojama nevalgyti ir negerti bent 5 minutes. Priemonę galima naudoti net 2-3 kartus per dieną ir ją ypatingai patogu nešiotis netgi rankinėje. Dantis skysčiu patepti galima tiesiog esant darbe, išėjus pasivaikščioti ar stovint automobilių kamštyje.

Taigi, apibendrinant mano patirtį, sunaudojus SMILELAB dantų balinimo rinkinį, galiu atsiliepti teigiamai. Mano nuomone, dantų pasta ir balinamasis šepetėlis yra skirti jau išgautam rezultatui palaikyti ir didelio balinamojo poveikio naudojant vien tik šias priemones tikrai nepastebėsite. Tačiau tikrai verta išbandyti mano aptartas dantų balinimo juosteles, jei norite patogaus ir pigaus būdo turėti šiek tiek baltesnius dantis. Pasikartosiu, kad kardinalaus skirtumo nepastebėsite, tačiau sąžiningai naudojant juosteles, prižiūrint dantis ir kreipiant dėmesį į tai, kokius maisto produktus ar gėrimus vartojate, tikrai pamatysite, kad dantys tapo šviesesni. O kas žino, gal panaudojus antrą ir trečią balinamųjų dantų juostelių pakuotę, pavyks išgauti tokį baltumą, kokio norėtumėte. :) To negarantuoju, nes pati išbandžiau tik vieną pakuotę, tačiau tikiu, kad šios juostelės tikrai pajėgios tą padaryti!

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.