Skirkite minutėlę laiko sau su IROHA veido kaukėmis!

Sveikos mielosios, kartais man atrodo, kad mes - moterys - nusipelnėme aukso medalio. Už ką? Tarkim už sunkius namų ruošos darbus, vaikų priežiūrą, maisto gaminimą ir pan. Na gerai, gal nusipelnėme ir ne aukso medalio, tačiau laisvos minutėles ir pasimėgavimo auksinėmis veido kaukėmis tikrai nusipelnėme! Eurokos parduotuvė visiškai tam pritaria ir siūlo Jums išbandyti  Iroha Divine Collection veido kaukes.  Kuo šios kaukės ypatingos? Tuoj Jums papasakosiu...


Nulupamosios stangrinamosios veido kaukės sudėtis papildyta 24K auksu su natūraliais ekstraktais, kurie stangrina odą, gerina elastingumą. Padeda sumažinti išsiplėtusias poras. Oda tampa švelnesnė ir švaresnė.

Ko gero, man dar nebuvo tekę išbandyti skaudžiau besilupančios veido kaukės, tačiau pakentėti tikrai verta. Kaukė neapsakomai sušvelnina odą, padaro ją švaresnę, skaistesnę bei suteikia jai stangrumo ir elastingumo.

 

Drėkinamoji stangrinamoji veido kaukė pasižymi saunos efektu. Drėkina ir standina odą.  Šios kaukės sudėtis taip pat papildyta 24K auksu ir kolageno serumu, kurie apsaugo  odą nuo senėjimo, aprūpina būtinu drėgmės kiekiu, gerina standumą. Folijos technologija didina serumo poveikį.

 

Visų pirma, man ši kaukė patiko dėl to, kad ji, priešingai nei kitos lakštinės veido kaukės, sudaryta iš dvejų dalių, dėl ko ji prie veido prisitvirtina daug geriau.

Būnant su šia kauke veidas maloniai šildomas. Na, o ją nuėmus veidas tampa labai gerai sudrėkintas, pamaitintas, įgavęs standumo, stangrumo bei elastingumo. 

 

Iroha Divine Collection veido kaukės sužavi tuo, kad jos geba sustangrinti, sustandinti veido odą bei suteikti jai elastingumo, švelnumo ir tinkamą drėkinimą. Tad šias kaukes ypač rekomenduoju moterims, norinčioms bent šiek tiek pajauninti veido odą bei mamoms, išvargintoms bemiegių naktų (juk bemiegės naktys labiausiai atsispindi veide - sakau tai iš patirties).

Su meile,

Viktorija

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt


Paskelbta: 2020-05-07