Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Šilko švelnumo oda su VANDINI!

Sveikos, Mielosios!

Šiandien norėčiau pasidalinti su jumis savo nuomone apie išbandytas ir jau pamiltas VANDINI veido ir kūno priežiūros priemones, kurias patestuoti man atsiuntė EUROKOS. Pats priemonių įpakavimo dizainas man labai gražus, moteriškas, pavasariškas, o ir priemonių kvapas labai primena pavasarį.

Apie VANDINI

VANDINI prekės ženklas – ilgametę patirtį turinčių vokiečių kosmetikos gamintojų MANN & SCHRÖDER kūrinys, kuris daugiau nei per dvidešimt gyvavimo metų savo kokybe ir išskirtiniais kvapais jau spėjo užsitarnauti moterų pagyras ir įvertinimą visame pasaulyje. VANDINI yra priskiriamas namų SPA kosmetikos kategorijai, kuri užtikrina aukščiausias kosmetikos gaminimo technologijas ir garantuoja pastebimą naudojimo rezultatą. Priklausomai nuo poreikio, skirtingos VANDINI kosmetikos ir kūno higienos produktų linijos padės atsipalaiduoti, pažadins Jūsų charizmą arba sugrąžins į gamtos pojūčių apsuptį. VANDINI – šilko švelnumo oda, gera savijauta ir energija visai dienai.

Rinkinys, kurį testavau, sudarytas iš 5 priemonių:

  1. Rankų kremo;
  2. Kūno šveitiklio;
  3. Dušo želės;
  4. Kūno sviesto;
  5. Veido kaukės.

Pradėsiu nuo labiausiai naudojamos priemonės VANDINI HYDRO kūno kremas:

Sudėtyje yra: magnolijų žiedų vandens, saldžiųjų migdolų pieno, drėkinamųjų medžiagų derinio, vitamino B5, alantoino. Šis kūno kremas skirtas normaliai ir sausai odai prižiūrėti, pasižymi drėkinamosiomis savybėmis. Kvapas labai malonus, lengvas. Naudoju po kiekvieno prausimosi, oda būna labai minkšta bei švelni.

Sekanti priemonė – VANDINI ENERGY rankų kremas:

Sudėtyje yra: apelsinų žiedų vandens, puošniųjų atalių aliejaus, alantoino. Tai yra priemonė, kurią visuomet turiu kuprinėje arba rankinėje, nes labai nemėgstu išsausėjusių rankų pojūčio, tad šis kremas yra didelis pagalbininkas, kad jos nebūtų sausos.

Trečioji priemonė – VANDINI FIRMING dušo šveitiklis:

Sudėtyje yra: lotoso žiedų vandens, žaliosios kavos ekstrakto, kofeino, jūros dumblių ekstrakto. Gaivaus lotoso žiedų kvapo šveitiklis papildytas šveičiamosiomis dalelėmis, kurios pašalina negyvas odos ląsteles, glotnina ir masažuoja odą. Labai pasiteisina prieš tepant dirbtinį įdegį, nes puikiai atlieka savo funkciją ir oda lieka švelni bei pamaitinta. Naudoju kartą per 1-2 sav.

 

Ketvirtoji priemonė – VANDINI SENSITIVE dušo želė:

Ši dušo želė skirta probleminei odai prižiūrėti. Sudėtyje yra: ryžių pieno, violetinių žiedų vandens, alavijų ekstrakto, vitamino B3. Iš pirmo įspūdžio pasirodė labai skysta, bet galbūt dėl to, kad vis perku tirštesnės konsistencijos ir tokią išbandžiau pirmą kartą, bet tai nedaro įtakos nei patogumui, nei funkcijai, todėl viskas labai liuks.

Ir paskutinė priemonė – VANDINI OVER NIGHT REPAIR 3 - STEP veido prausiklis + kaukė + serumas:

3 žingsniai normaliai ir sausai odai prižiūrėti vakare, nakties miego metu ir ryte. Micelinė prausimosi želė, atkuriamoji kaukė ir atkuriamasis serumas gerina odos būklę. Sudėtyje yra hamamelių lapų vandens. Man asmeniškai miegoti užsitepus kaukę nebuvo patogu, nes paprasčiausiai prilipo plaukai ir dulkelės, bet puikiai pasiteisino prieš einant miegoti (pakuotės man užteko dviems kartams). Oda tapo glotni, pamaitinta ir spindinti, kas mane labai sužavėjo!

Linkėjimai,

Monika

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt


Paskelbta: 2021-02-02