Salomėja apie visų pamiltą PHYSICIANS FORMULA kosmetiką

Aš ir vėl noriu pradėti nuo pagyrų EUROKOS. Sunku patikėti, kad vos prieš porą metų Lietuvoje dar nebuvo PHYSICIANS FORMULA produktų. Atrodo, žiūrėdavau užsienio apžvalgininkių filmukus ir pavydėdavau gausos jų parduotuvėse. Ką gi, po truputį po truputį ir mūsų šalyje atsiranda daugiau nei trys skirtingi kosmetikos stendai. Šį kartą, kaip supratote, turėjau progą stabtelėti prie PHYSICIANS FORMULA ir išmėginti keletą produktų.

PHYSICIANS FORMULA NUDE WEAR makiažo pagrindas + šepetėlis

Aprašymas žada, kad makiažo pagrindas suteiks gaivios, natūraliai švytinčios odos efektą. Aš pasirinkau spalvą “Light”. Esu šviesiaodė, tačiau šiuo metu šiek tiek įdegusi, tad man puikiai tinka. Turiu įspėti, kad šios kompanijos produktų “light” atspalvis nėra šviesiausias, būna dar “fair”, tad rinkitės atidžiai.

Būsiu atvira - šepetėlis niekam tikęs. Daug geriau pudrą aplikuoti kempinėle, pirštais, ar normalių skystų pudrų šepetuku. Pats pagrindas skystokas. Suplakite. Jei man nesivaidena, tai net girdisi plakimo rutuliukas viduje. Tepasi labai plonai ir lengvai. Maskavimas vidutinis, užbaigimas švytintis. Riebiaodėms, o tokia aš ir esu, būtina fiksuoti biria pudra. Patiko tuo, kad nesioksiduoja, nesubėga į poras ir gana neblogai laikosi, neapsunkina. Tikrai galiu rekomenduoti kiekvienai dienai ir daugumai odos tipų.

PHYSICIANS FORMULA SEXY BOOSTER CAT EYE COLLECTION blakstienų tušas

Pradėsiu nuo pakuotės. Pažiūrėkit, kokia išskirtinė! Iškilus aksominis raštas ir batelis. Hm, tai gražu ar kičas? Man be batelio patiktų labiau, bet žinokit jis itin stipriai pritvirtintas. Na, bet kabareto dvasia išlaikyta, atrodo įdomiai.

Tušo šepetėlis silikoninis, didelis ir man labai patiko juo dažytis. Blakstienas ilgina, bet nesulipina. Galima dėti ir antrą, ir trečią sluoksnį, ir akys atrodo tik išraiškingiau, tačiau nėra jausmo, kad prisikroviau košės.

Dienos eigoje netrupa ir netepa, tiesa, lietaus neatlaiko, bet niekas ir nežadėjo, kad atsparus. Nustebino gerąja prasme, tikrai nebaisu rekomenduoti.

PHYSICIANS FORMULA THE HEALTHY LIP VELVET skysti lūpų dažai

Lūpų dažų išsilaikymą man įvertinti sunkoka. Esu iš tų žmonių, kuriems nusitrina net tie, kurie kitiems žmonėms kelia problemų, mat tenka ieškoti itin gero valiklio. Todėl vertinsiu tik pojūčius.

Labai graži, solidi, dvigubo plastiko pakuotė ir patogus šepetėlis nuteikia smagiai. Lūpdažis tepasi plonai. Minusas - ilgai džiūva ir išlieka šiek tiek lipnus. Pliusas - nepastebėjau, kad labai sausintų lūpas.

Man patiko pasirinktos spalvos. Save vadinu “nude” (natūralių atspalvių) karaliene. Vyrams tokios spalvos dažniausiai atrodo vienodos, aš ginčijuosi, kad ne, gi šita labiau ruda, ar labiau rožinė :) EUROKOS siūlo 9 atspalvius, tad manau tinkamiausią išsirinks kiekvieną, na, o man labiausiai patinka “All-natural-nude”.

Tiek šį kartą. Bandyti šią kosmetiką smagu, jei atvirai, tai jau ir iš seniau pamenu, kad PHYSICIANS FORMULA, jei tik pataikote su atspalviais, nenuvilia.

Linkėjimai,

Salomėja iš Venividi.lt

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.