Rūpinkimės savimi su MONTAGNE JEUNESSE

Sveikos, merginos!

Šiandien noriu su Jumis aptarti vienkartines kaukes, kurios tikrai vertos dėmesio ir pasidalinti savo įspūdžiais apie MONTAGNE JEUNESSE! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN DEEP PORE CLEANSE veido kaukė 12 g

Giliai valanti veido kaukė iš Montagne Jeunesse paliko kone didžiausią įspūdį. Ši molio kaukė po pirmojo naudojimo tikrai puikiai sutraukė visas mano veido poras. Nustebau, kai nusiplovus kaukę oda tapo žymiai šviesesnė, lygesnė bei labai švelni. Pakuotės užteks tikrai ne vienam kartui, galite pasilikti sau arba pasidalinti su drauge, rezultatu liksite nustebintos! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN COCONUT PROTEIN plaukų kaukė 25 ml

Nuostabaus kokosų kvapo plaukų kaukė, kurią pirksiu tikrai dar ne kartą. Turiu beprotiškai plonus ir besiveliančius plaukus. Būtent ši plaukų kaukė prižiūri ir puoselėja plaukus ir plaukų šaknis. Jos sudėtis papildyta kokoso aliejumi ir bolivinės balandos deriniu, kuris išsiskiria maitinamosiomis, stiprinamosiomis bei gaivinamosiomis savybėmis. Po plovimo plaukai buvo puručiai, nuostabiai kvepėjo ir, kas svarbiausia, plaukai labai lengvai išsišukavo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN SOFTEN pirštinės - rankų kaukė

Prisipažinsiu, dar niekada gyvenime nebuvau naudojusi rankų kaukės. Niekaip neprisiversdavau jos įsigyti, nes galvodavau, jog jos visiškai neveiksmingos. Tačiau klydau. Būtent dabar, po šaltojo sezono, mano rankos tiesiog rėkė, kaip joms reikia drėgmės ir minkštumo! Ir ši kaukė jas išgelbėjo. Tokio minkštumo, tokio švelnumo rankų dar neturėjau... Norisi jas liesti ir liesti.

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTAGNE JEUNESSE NOSIES PORŲ VALYMO JUOSTELĖS

Tikriausiai visi interneto platybėse esame matę be proto daug apžvalgų apie juodas, nulupamas juosteles nosytei, kurios neva ištraukia visus visus nešvarumus. Susigundžiau ir aš. Ir ką galiu pasakyti... Wow rezultato po pirmojo naudojimo tikrai nesitikėkite, kelis juoduliukus, bet tikrai ne visus, ištraukė, nosytė po naudojimo tapo švelni. Prieš naudojimą, rekomenduojama nosį nuplauti šiltu vandeniu, tuomet poros atsivers ir juostelėms bus lengviau pašalinti visus nešvarumus.

Visas kaukes galite įsigyti EUROKOS parduotuvėse už tikrai prieinamas kainas :)

Linkėjimai,

Karolina

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.