Ruduo - tai metas save palepinti su PALMER'S!

Ruduo - tai metas, kai kūną norisi prižiūrėti dar labiau, pasilepinti įvairiomis vonios procedūromis. Kadangi vasarą buvau labai aktyvi, daug vaikščiojau, sportavau, atėjo laikas pasilepinti. Kūno priežiūrai išsirinkau šias 4 priemones iš PALMER'S asortimento:

 

PALMER'S COCONUT SUGAR kūno šveitiklis. Kam patinka kokosų kvapas, tam ši priemonė tikrai patiks. Nors pagrindinė šios priemonės sudedamoji dalis yra kokosas, vis dėl to, kvapas nėra saldus, nes priemonės sudėtyje yra pipirmėčių aliejaus, kuris suteikia gaivumo. Šio šveitiklio grūdeliai yra maži, pats šveitiklis nėra aštrus, švelniai šveičia odą. Jį naudoju tuomet, kai noriu teptis savaiminio įdegio losjonu, nes ant nušveistos odos priemonė pasidengia daug tolygiau bei gražiau.

 

PALMER'S NATURAL BRONZE drėkinantis įdegio losjonas su kakavos sviestu. Vos užsitepus losjonas yra baltos spalvos, tačiau palaipsniui suteikia odai bronzinį atspalvį. Kvapas nėra erzinantis ir įkyrus, kaip kitų losjonų. Man geriausiai įdegis pradeda matytis po 24 valandų. Būtina išsitepti tolygiai, nes vieną kartą per skubėjimą išsitepiau netolygiai ir buvo plėmų. Neskubant ir tolygiai tepant, įdegis atrodo natūraliai ir labai gražiai. Manau šį losjoną naudosiu ir rudenį bei žiemą, kad palaikyčiau tobulą odos atspalvį.

 

PALMER'S COCOA BUTTER FOOT MAGIC pėdų šveitiklis. Kadangi, kaip ir sakiau, vasarą pradėjau daugiau judėti ir vaikščioti, tapo svarbu kartais nušveisti šiurkščią pėdų, kulnų odą. Šis šveitiklis yra grubesnis nei kūno šveitiklis, tačiau pėdoms ir reikia grubesnių priemonių. Šveitiklis kvepia kakava. Nusišveitus oda tampa daug minkštesnė.

 

PALMER'S COCOA BUTTER MAGIC kojų kremas su pipirmėtėm ir mango sviestu labai gaivina, net šiek tiek šaldo. Kvapas itin stiprus, bet labai gaivus. Suteikia švaros ir gaivos pojūtį. Panaudojus šias 2 priemones - šveitiklį ir kremą - drąsiai galiu dėtis atvirus batelius ir nekompleksuoti dėl išsausėjusios odos.

Visumoje, man labai patiko visos šios kūno priežiūros priemonės, nes jos tikrai veiksmingos ir neleidžia odai išsausėti, kaip tik ją pamaitina ir sudrėkina.

Linkėjimai,

Monika

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.