RIHANNA RIRI - nebijančiai būti savimi!

Grožio, stiliaus bei muzikos ikona, divų diva Rihanna... Galiu 110% garantuoti, kad nėra žmogaus, kuris apie ją nebūtų girdėjęs. Ši jaudinanti atlikėja laužo standartus ir scenoje, ir gyvenime, ir stiliuje ir... kurdama kvepalus savo plačiai kvapų kolekcijai. Tikiu, kad dauguma nori atrodyti kaip ji, tačiau bent jau galime kvepėti kaip ji... :)

Rihanna RiRi kvapą sukūrė moterims, kurios yra šelmiškos, išdykusios, ištikimos sau, nebijančios būti savimi bei besimėgaujančios gyvenimu.

Tai kvapas, kuriame mandarinų, pasiflorų, serbentų aromatai persipina su apelsinų žiedų, frezijų bei jazminų natomis, o paskutinį akordą sugroja vanilės, muskuso ir santalų kvapai. 

Šis kvapas, tai visiškas hitas gėlių bei vaisių aromatų mėgėjoms. Aromatas lengvas, gaivus, švelnus, moteriškas, atskleidžiantis tikrąją asmenybę ir svarbiausia BE GALO ilgai išliekantis. Su RiRi kvepalais galėsite šėlti iki paryčių ir vis vien kvepėti vaisiais bei gėlėmis. Galiu garantuoti, net ir po savaitės iš spintos ištrauktas rūbas dar kvepės šiais kvepalais.

Galiu pasakyti tik tiek, kad jei pati kurčiau kvepalus, būčiau norėjusi sukurti būtent tokį kvapą - šelmišką, gaivų, moterišką ir neapsakomai ilgai išliekantį.

Su meile,

Viktorija

Priemonę nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šią ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.