Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Puskė.lt: Puskės WET n WILD kosmetikos atradimai

Du dalykus, kuriuos žinojom apie WET n WILD produkciją prieš ją išbandant, buvo tai, kad ji cruelty free (valio!) ir tai, kad ji nebrangi. Galbūt tas žemos kainos aspektas nemažą dalį kosmetikos mėgėjų gali atbaidyti, nes retai pasitaiko, kad pigi kosmetika būtų ir gera, tačiau Puskės išbandyti du WETnWILD produktai šį stereotipą visiškai sulaužė.

 

 

WET N WILD PHOTO FOCUS veido maskuojamoji priemonė

Penkių eurų nekainuojantis maskuoklis - turbūt vienas pigesnių rinkoje, tačiau savo darbą jis atlieka ne ką prasčiau už kur kas brangesnius savo konkurentus. WetnWild Photo Focus priemonė maskuoja puikiai, o ją išsklaidžius ji tarsi išdžiūsta ir gerai sukimba su oda, todėl maskavimas išlieka gana ilgai. Pasak gamintojų, maskuoklis buvo testuojamas prie skirtingų apšvietimų, kad būtų galima įsitikinti, jog fotografuojant su blykste jis nepalieka baltų ratilų - pats tas selfių mėgėjams.

 

 

WET N WILD MAX VOLUME PLUS vandeniui atsparus blakstienų tušas

Turint kaip styga tiesias blakstienas ir dėl to neapsieinant be blakstienų rietiklio, visada ieškom gero waterproof tušo, kuris užriestas blakstienas sutvirtintų visai dienai. Ir panašu, kad tokį tušą radom! WetnWild Max Volume Plus tušas tobulai atitinka visus gero tušo kriterijus:
šepetėlis nepaima per daug produkto ir neišterlioja visko aplinkui - check
šepetėlis tvarkingai, natūraliai ir nesulipinančiai padažo kiekvieną blakstieną - check
tušas išlaiko užriestas blakstienas - check
tušas nenudažo paakių - na gerai, po 10 min. nuo pasidažymo galima įžvelgti vos vos pajuodavusias vietas paakiuose, tačiau mes būtume linkę kaltinti užmiegotas ir užtinusias akis, o ne patį tušą.
Kaina - 5.99 ir čia net be akcijos. Džiaugiamės gavę galimybę išmėginti šį tušą, nes drąsiai galim įrašyt jį į savo holy grail kosmetikos sąrašą.

 

 

Daugiau produktų, serialų ir gyvenimo apžvalgų ieškok puske.lt

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-05-06