Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Prabangūs vyriški kvepalai. Rekomenduojame išbandyti šį aromatą!

Turbūt daugelis iš mūsų moterų susidūrė su tokia situacija – artėja vyro gimtadienis ar kitos šventės, o mes nežinome ką gi jam padovanoti. Atrodo viską, ko reikia jis turi, tad kuo daugiau galėtume jį nustebinti? Man tokiose situacijose labiausiai gelbsti dalykai, kurių mano vyras įprastai pats neperka – įvairios veido priežiūros priemonės ir kvepalai. Tad ir šioms Kalėdoms nusprendžiau saviškį pradžiuginti naujais kvepalais. Mano vyrui patinka neįkyrūs, bet pastebimi kvapai, būtent pagal tai rinkau kokie kvepalai jam tiktų. Todėl šį kartą išrinkau PAUL VESS GRAN TURISMO RACING tualetinį vandenį – ryškų citrusinių vaisių ir rytietiškų prieskonių aromatą. Šis aromatas pasižymi citrusinių vaisių, bazilikų, saldžiųjų slyvų viršutinėmis natomis, kardamono, muskato riešutų ir cinamono vidurinėmis natomis bei gvajokų, kedrų, tongapupių bazinėmis natomis. Šios natos kartu tikrai sukuria įspūdingą, vyrišką aromatą, kuris yra malonus tiek vyrų, tiek moterų uoslei.

 

vyriski kvepalai

 

Kokia buvo mano vyro reakcija išpakavus dovaną? Visų pirma, jį labiausiai nustebino išskirtinis buteliukas. Kaip jis pats sakė, toks, kurio nesinori slėpti kažkur vonios spintelėje, o norisi pasidėti kažkur visiems matomoje vietoje, nes jis tikrai atkreipia dėmesį ir sužadina kiekvieno vaizduotę kas čia yra. Šio butelio forma yra tarsi automobilio rato, todėl šie kvepalai tikrai atkreipia ne tik moterų, bet ir vyrų dėmesį. O toliau, žinoma, prabangus kvepalų aromatas. Pamačius šį buteliuką nežinai kokio kvapo tikėtis, todėl mano vyras buvo labai maloniai nustebintas tokiu tobulai suderintu aromatu, kuris nėra sunkus, bet drąsus ir prabangus. Šį kvapą tikrai galima naudoti kasdien, jis nespėja įkyrėti, o išlieka gaivus. Cituojant mano vyrą: „Šiais kvepalais galima kvepintis tiek einant į darbą, tiek su draugais žiūrint krepšinio rungtynes.“. Kvapas tikrai malonus ir manau patiks ne tik patiems vyrams, bet ir jų mylimosioms.

 

populiariausi vyriski kvepalai

 

PAUL VESS sukūrė GRAN TURISMO kvepalus norėdamas leisti kiekvienam vyrui pajusti tobulybės, didybės ir laisvės jausmą, neribojamą gyvenimo jaudulio. Todėl su šiais kvepalais kiekvienas vyras galės išreikšti geriausią save.

Apibendrinant šią apžvalgą galėčiau pasakyti, jog kuriant šiuos kvepalus tikrai buvo viskas apgalvota – nuo nepriekaištingo buteliuko dizaino iki puikaus kvapo. PAUL VESS GRAN TURISMO RACING tualetinis vanduo tikrai gali būti puiki dovana vyrui.

Apžvalgą rašė - Irma Budukevičiūtė

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-01-19