PHYSICIANS FORMULA - kosmetika jautriai odai

Labas!

Šį rudenį pasitikau su naujomis makiažo priemonėmis iš Physicians Formula. Apie šį prekės ženklą esu girdėjusi begalę gerų atsiliepimų, o ir apsipirkinėdama Eurokos parduotuvėse dažnai akį patraukdavo gražios ir tikrai išsiskiriančios pakuotės. Produktai gražūs ne tik iš išorės, tačiau garsėja gera ir nekenksminga sudėtimi – sudėtyje nėra parabenų, sintetinių kvapiklių, tad tinka net ir jautriai odai, priemonės nėra bandomos su gyvūnais. Išsirinkau pabandyti šias 5 Physicians Formula priemones: bronzerį, BB kompaktinę pudrą, makiažo pagrindą, antakių pieštuką, lūpų šveitiklį.

 

Butter Bronzer – kone pati populiariausia Physicians Formula prekė. Ją gyrė dauguma youtuberių ir blogerių, aš ir pati esu bandžiusi šį bronzerį pas draugę, jis mane tikrai sužavėjo, tad nusprendžiau, kad jo reikia ir man. Konsistecija skiriasi nuo kitų bronzerių – šis yra sviestinės konsistencijos, palietus atrodo, kad jis yra minkštas, kaip zefyras, visiškai nebyra. Pigmentacija tikrai labai gera, tad produkto kontūravimui reikia labai mažai, naudojasi taupiai, net neįsivaizduoju kuriam laikui man jo užteks, manau tikrai ilgam. Ėmiau spalvą Deep Bronzer, kuri yra tamsiausia, tačiau kontūravimui labai tinka. Kvapas yra wow, nesu turėjus kitos dekoratyvinės kosmetikos priemonės, kuri taip kvepėtų. Siuntinio dežė, kurioje buvo šis bronzeris, visa kvepėjo nuo jo, nors jis dar buvo supakuotas. Jis labai skaniai ir stipriai kvepia kokosais, tačiau padengus juo veidą, kvapo po kelių minučių nesijaučia, tad tikrai neerzintų net ir jautrių kvapams merginų. Pakuotėje taip pat yra veidrodėlis ir šepetėlis – veidrodėlis tikrai patogu keliaujant, tačiau šepetėlis man visiškai nepatiko, nelygiai paskirsto priemonę, sunku juo naudotis, tad bronzerį dengiu su savuoju. Pakuotė labai tvirta, uždarius užsifiksuoja, tad drąsiai galima imti į keliones.

 

Super BB kompaktinė pudra. Šią pudrą galima naudoti tiek fiksuojant makiažo pagrindą, tiek vieną. Norint labai natūralaus įvaizdžio, šią pudrą naudoju vieną – ji labai lengvai maskuoja, švelniai švyti, suteikia tolygų atspalvį ir atrodo natūraliai, tinka tomis dienomis, kuomet makiažui nėra laiko. Fiksuojant makiažo pagrindą, su šia pudra, ji taip pat atrodo natūraliai, nesuteikia kaukės efekto, oda būna švelni ir maloni liesti. Makiažas, užfiksavus su šia pudra išsilaiko ilgai – visą dieną, nors mano oda yra mišri. Taip pat pakuotėje yra veidrodėlis ir šepetėlis. Šepetėlis yra gana neblogas, su juo man visai gražiai gaunasi pasidažyti. Kadangi šepetėlio šereliai yra ganėtinai kieti, dažantis juo, pudra šiek tiek byra, o su mano naudojamu minkštu šepetėliu šios problemos nėra.

 

Makiažo pagrindas Nude Wear. Šis makiažo pagrindas yra lengvo maskavimo, suteikia gaivų, lengvai švytintį įvaizdį, atrodo labai natūraliai. Kadangi jis yra labai lengvos tekstūros, jį lengva padengti ant veido, jis išlygina odos netobulumus ir sulygina odos atspalvį. Pakuotėje yra pridėtas šepetėlis, tačiau bent jau man jis yra per mažas, tad vėlgi dengiu produktą su savuoju. Kai užfiksuoju makiažo pagrindą, jis laikosi visą dieną, tad tinka net ir mišrios odos savininkėms.

 

Antakių pieštukas, o gal tiksliau plunksna ar pudra. Tokio produkto dar nesu bandžiusi. Viename pieštuko gale yra antakių pudra, kitoje – žvilgantis pieštukas/highlighteris. Antakių pudra yra gerai pigmentuota, tamsios spalvos (rinkausi tamsiausią spalvą – Brunette). Negalvojau, kad bus taip lengva pasidažyti su antakių pudra.

 

Šepetėlis labai patogus, su juo lengva užpildyti tarpelius tarp plaukelių. Highlighteris labai gražios spalvos, panašus į mano turimus veido highlighterius, tačiau su juo lengviau pasiekti antakio linkį ir jį išryškinti.

 

Lūpų šveitiklis. Labai mėgstu naudoti lūpų šveitiklius, nes nusišveitus lūpas, lūpdažiai dengiasi daug gražiau ir lygiau. Šis šveitiklis ne tik nušveičia, tačiau ir pamaitina lūpų odą, nes jame yra erškėtuogių ir kokosų aliejų, sviestmedžio sviesto. Kvapas labai saldus ir man primena saldainius.

 

Grūdeliai yra labai maži, todėl  šveičia švelniai, nepažeidžia odos. Į pakuotę dar buvo įdėta mažytė mentelė, su kuria labai patogu uždėti šveitiklį ant lūpų, be to tai yra daug higieniškiau nei imti produktą iš pakuotės pirštais.

Kadangi mano oda yra jautri, man labai svarbu rinktis kokybišką kosmetiką, kuri nedirgintų, o kaip tik padėtų susitvarkyti su mano problemomis – nelygia odos spalva, bėrimais. Physicians Formula kosmetika būtent tai ir daro, ji mano odai puikiai tiko ir mane labai sužavėjo. Manau tikrai verta investuoti į gerą bei kokybišką kosmetiką.

Monika

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.